Meras tikisi svetimomis rankomis pakelti atliekų tvarkymo įkainį

Šiandieniniame rajono laikraštyje pateikiama Šilalės rajono savivaldybės mero Algirdo Meiženio nuomonė, kad reikia labai gerai išnagrinėti ir įsigilinti, kokios priežastys verčia didinti mokestį už šiukšlių tvarkymą.

Šiam gyventojų piniginėms jautriam klausimui jis sudarė specialią darbo grupę. Į ją paskyrė tik du Tarybos narius: mane, Dainių Bergelį, ir Edmundą Auškalnį, taip pat administracijos direktorių, kitus atsakingus darbuotojus.
Pažymu, kad nei paties mero, nei jo frakcijos narių šioje grupėje NĖRA.

Mūsų rajono lyderis, akivaizdžiai bijodamas prisiimti atsakomybę, tokiu svarbiu klausimu neįtraukė savęs į darbo grupės sudėtį ir dėjo į krūmus, kad paskui galėtų garsiai šaukti, jog jis eilinį kartą nieko nežinojo, o sprendimą dėl kainų kėlimo priėmė Tarybos dauguma. Viskas aišku – meras taip siekia užsitikrinti rinkėjų palankumą.

Mūsų frakcija kainų didinimo už atliekų tvarkymą NEPALAIKĖ prieš du metus, nepalaikys ir šį kartą. Mano nuomone, kai rajono valdžiai reikia priimti rimtą, nors ir ne visada populiarų sprendimą, lyderis turi būti priešakyje.

Paradoksalu, bet ir Šilalės rajono 2022 m. biudžeto sudarymo darbo grupėje meras nepamiršo pakviesti daugiau bendražygių, neskaitant komitetų pirmininkų, (šioje grupėje praktiškai yra daugiau mažumos, nei daugumos atstovų), nes pinigus dalinti yra mielesnis veiksmas nei atimti.

Tarybos narys Dainius Bergelis

21 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą