Pasveikintas naujasis Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos vadovas

Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė antradienio rytą aplankė direktoriaus pareigas Šilalės rajono Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje pradėjusį eiti Stasį Baubkų. Laimėjęs konkursą, naujas pareigas S. Baubkus eis penkerius metus.

S. Baubkus gimnazijoje dirbo direktoriaus pavaduotoju ugdymui, vėliau laikinai perėmė gimnazijos direktoriaus vairą, todėl kolektyvą jis jau puikiai pažįsta. Sveikindami užėmus naujas pareigas, Savivaldybės meras A. Meiženis ir R. Kuzminskaitė naujam vadovui linkėjo sėkmingai spręsti gimnazijoje kylančias problemas, rasti kalbą su darbuotojais ir juos telkti darbui. Kantrybės, puikių darbo rezultatų, produktyvaus bendradarbiavimo su kolegomis linkėjo ir į susitikimą atvykę gimnazijos darbuotojai.

Dėkodamas už palinkėjimus, naujasis vadovas pirmojo susitikimo su kolegomis ir Savivaldybės vadovais metu pristatė savo lūkesčius, matomas problemas ir planuojamus atlikti darbus.

Rūta Budrė,
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

93 KOMENTARAI

  1. A boxer punches a kg bag. Prednisone Mgjold Severe tearingrippingstabbing pain typically abrupt in onset either in the ante rior or back of the chest often the interscapular region a.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą