Šilališkiai prie savivaldybės degė žvakutes laidodami demokratiją

Pavieniai šilališkiai stabtelėdavo uždegti žvakes visą vakarą

Pirmadienio vakarą prie Šilalės rajono savivaldybės rinkosi šilališkiai, kurie prisijungė prie buvusio Šilalės šilumos tinklų darbuotojo Pauliaus Goštauto akcijos, kuria jis kvietė Šilalėje laidoti demokratiją.

“Gaila, kad Šilalė eina ne į priekį, o dideliais žingsniais juda atgal. O ir demokratijos reikia ieškoti ten, kur ji turėtų būti puoselėjama – tarp mūsų išrinktųjų atstovų. To paties pasigenda ir kiti šilališkiai. Tą jie patvirtino šiandien ateidami prie savivaldybės ir uždegdami žvakutę – kaip viltį, kad žmonės nori gyventi demokratiškame rajone, kur paisoma žodžio laisvės ir kur galime dirbti sąžiningai. Netikėtai tapau valdžiai neparankiu žmogumi, mat, paviešinau, mano manymu, galimai neteisingus ir neteisėtus valdžios veiksmus, susijusius su daugiabučių namų renovacija. Negalėjau tylėti ir žiūrėti, kaip gyventojai yra apgaudinėjami ir tuštinamos jų piniginės dėl išaugusių renovacijos sąmatų. Ir štai viso to pasekmė – nuo šiandien esu bedarbis. Bet vis tik noriu padėkoti visiems, kas šiandien solidarizavosi ir atėjo į mano inicijuotą akciją. Šią akciją, kaip suprantate, neatsitiktinai pavadinau „Demokratijos laidotuvėmis“. Man ne vis vien, kas vyksta mano mieste, o žmonių palaikymas rodo tą patį. Nustebau, kad net ir pasibaigus akcijai, gyventojai rinkosi degti žvakutes. Vis dar sulaukiu nuotraukų. Dar kartą dėkodamas už palaikymą, noriu pasakyti, kad Šilalė priklauso mums visiems, o ne keliems valdžios atstovams”, – sakė P. Goštautas.


Susirinkusieji džiaugėsi, kad yra drąsių žmonių Šilalėje, kurie nebijo prabilti apie esamą neteisybę ar galimai vykdomą neteisėtą veiklą, galimus susidorojimo atvejus, šmeižtą.

“Norėčiau padėkoti gyventojams už palaikymą, už norą padėti, už tikėjimą tuo, ką dariau, darau ir darysiu dėl kiekvieno žmogaus. Žvakučių gausa (sužinojau, kad žmonės degė jas visą likusį pirmadienio vakarą) patvirtino, kad Šilalės rajono savivaldybėje demokratijos tikrai nebėra. O praeivių padrąsinimai įkvepia dėl Šilalės rajono gyventojų stengtis dar labiau. Kad ir kaip stengiasi Savivaldybės atstovai mane šmeižti, tikiu, kad teisingumas nugalės”, – silalesnaujienos.lt sakė Kęstutis Ačas.

Akcija prasidėjo prie miesto skvero, kur praeiviai sustodavo uždegti žvakelę
Visą vakarą šilališkiai degė žvakes prie savivaldybės durų

102 KOMENTARAI

 1. Tiems kurie šaiposi ,kad nebuvo palaikančių primenu, kad karantino laikotarpiu daugiau kaip 4 asmenys vienoje vietoje kartu būti negali. Ir dar primenu , kad gyvenam demokratinėje šalyje.

 2. Apie Šilalės šilumos tinklus, ir apie renovaciją,galima knygą parašyti, kiek ten visko,ir kokiom kainom,ir po šia diena nei vienas nesėdi kalėjime.Čia ir yra tikrasis Lietuvos valdininkų veidas

 3. Pateikiu vieną ištrauką iš nepagrįstų Jasevičiaus kaltinimų Ačui.
  “Įdomu ir tai, kad paskutinę savo darbo dieną buvęs bendrovės direktorius priėmė bendrųjų reikalų ir aplinkos apsaugos specialisto prašymą dėl išėjimo iš darbo, skirdamas jam 6 mėnesių išeitinę išmoką, kas sudaro 9 742 Eur, įskaitant nepanaudotas atostogas ir kt. ”
  O čia įsakymo kopiją, kuri paneigią administracijos kaltinimą Ačui.
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3570081566391156&set=p.3570081566391156&type=3

 4. Aš šią situaciją supratau taip kad Jasevičius Ačą išmetė lyg šunį į gatvę, todėl zmonės yra pakraupę valdžios tokiu elgesiu. Goštautui ,kaip paaiškėjo išeitines išmokėjo Jasevičiaus dešinioji ranka – dabartinis šilumos tinklų ir laidojimo namų direktorius Grigalis. Tik savivaldybė skleidžia melagingą informaciją. Bet tai tikrai demokratijos nebėra šilalėj.
  O Jasevičius Grigalį pasodino į dvi vadovų kėdes. Pagaliau savivaldybės direktorius vėl pradės normalų gyvenimą gyventi,nes manau, kad Grigalis tikrai paklus nurodymams. Gaila šilališkių.

 5. Už tokias melagystes , pati Jasevičių atleisti iš užimamų pareigų , bet Tvarka ir Teisingumas šioje situacijoje nesuveiks

 6. čia ačuko hebra (pasidomėkite kaip jis mokėsi mokykloje ir koks ale gabus buvo), dar klauismas, kodėl Goštautas paskutinę minutė net PUSĖS metų išeitinėmis pavaišintas – demokratijos laidotojas atsirado. NEBEJUOKINKITE eikite darbų dirbti jei tokie gabūs DIREKTORIAI 🙂

 7. Jeigu Ponui užkliūva Ačo praeitis dėl mokslų, tai gal prisiminkim ir administracijos direktoriaus Jasevičiaus praeiti, ar tik nebuvo informacinėse priemonėse linksniuojamas dėl smurto ir prievartavimo ? Nereikia žiūrėti į praeitį , reikia žiūrėt koks žmogus dabar yra.

 8. suvoki, kad teismas neabejotinai lieps grąžinti pinigus, nes neįrodysi, kad tareisi su egzistuojančiu vadovu, o tada dar reiks grąžinti SODROS įmokas, tai neleisk pinigų taupyk 🙂

 9. prašymą rašyta ranka 🙂 keverzonės, o jų video – vos lemena…

 10. jei žmogus gabus, tai neprapuls ir darbą tikrai gaus kitur. Galima ir į kitus rajonus pavažiuoti, maža bėda. Gaila tik, kad visi nori vien direktoriais būti, bet deja niekas prie žmogaus kojų pasilenkt nenori, sužalotam, vargstančiam padėt. Va čia ir pasirodo tikras mūsų veidas…………..

 11. be to jei jau tokie gabūs vyrai, tai ko verkia kiap mergaitės? Ogi supranta, kad gavo darbus pagal politinę liniją gebėjimus savo jie žino, tad arba politinė linija arba teks smarkiai diržus susiveržti. Gėda, jauni vyrai, tiek vargstančių ir bedarbių ir mažas pajamas turinčių, o jie išeitines tik taško, skandalus kelia – suprask gelbėkit juos.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą