Demokratijos laidotuvės Šilalėje, šlovė korupcijai

Penktadienį šilališkius pasiekė žinia, kad iš pareigų buvo atleistas pusantrų metų UAB “Šilalės šilumos tinklų” direktoriaus pareigas ėjęs Kęstutis Ačas. Žiniasklaidoje ši įmonė pastaruoju metu buvo linksniuota dėl galimų korupcijos apraiškų, teisminių procesų, nuolatinių auditų ir pornografijos skandalo.

Su silalesnaujienos.lt susisiekė atleistasis įmonės direktorius K. Ačas, bendrųjų reikalų ir aplinkos apsaugos specialistas Paulius Goštautas ir specialistas renovacijai Stasys Skalauskas, kurie prieš kamerą šilališkiams išdrįso papasakoti apie sutaupytas lėšas atliekant daugiabučių renovacijos projektus, galimą korupciją tarp rangovų bei nuolatinį administracijos direktoriaus V. Jasevičiaus spaudimą.

Meras Algirdas Meiženis į klausimą, kaip vertina K. Ačo atleidimą atsakė, kad buvusiam direktoriui priekaištų neturėjo, tačiau teigė, kad neturi su kuo lyginti o darbo. “Mano nuomone direktorius dirbo gerai, tačiau nebuvau meru, kai dirbo kitas direktorius, tad neturiu su kuo palyginti. Kadangi K. Ačas man tiesiogiai neatsakingas, negaliu vertinti jo atleidimo motyvų, nežinau kodėl jis buvo atleistas iš pareigų”, – teigė jis.

Su V. Jasevičiumi susisiekti nepavyko, administracijos direktorius šiuo metu serga, į skambutį neatsakė.

64 KOMENTARAI

 1. Iš viso video susidaro vaizdas, kad kai kas užsiiminėja korupcija ir lėšų švaistymų , o tie kur tai kelią i dienos šviesą atleidinėjami iš pareigų. Yra geras liaudies posakis ‘YLOS MAIŠĘ NEPASLĖPSI’
  Šaunuoliai vyrai ,kad išdrįsote viską iškelti i dienos šviesą , žmonės tegu pamato ,kokią valdžią turim.

 2. Andriau,
  manau, kad nėra lengva kalbėti apie tokius dalykus ir dar kai visi aplinkui tyli. Pagarba Ačui, kuris jau daug metų dirba dėl paprasto Šilalės raj žmogaus. Žmonės jį palaiko, juo didžiuojasi ir gerbia jį. Tikiu, kad teisybė triumfuos. Išdrįskite pasipriešinti blogiui ir jūs. Vat tada būsite vyras. O šiuo savo komentaru parodote tik savo silpnumą.
  Sėkmės.

 3. ar čia tas pats Kęstukas, kuris mokykloje lietuvių diktante po 30 klaidų pavarydavo 🙂 matai direktorius 🙂 oi politika politika, o kur talentas ir kompetencijos?

 4. O jūs matyt toj pačioj klaksėję mokinotės ir po 30 klaidų nepavarydavote , buvot pirmūnų gretose , o dabar karvių šūdą tenka kopt 🙂 toks tas likimas, suprantu jūsų pavydą, užuojauta 🙂

 5. Dirbkite nesirieje,jau greitai jubiliejus bus kaip neisitenkat vieni kitais.Atleido tai atleido,yra teismas,tegu bylinėjasi,atsiteis gal.Dirbkite tokiu sunkiu metu.Rupinkites žmonėmis, šeimomis rajono.Tikrai atsiras šilta Vieta.Yra pareigybių,kur reikia vadovų,isidarbins

 6. Manau , kad Kęstutis Ačas labiausiai Jasevičiui nusikaltęs ir ne įtikęs yra, todėl kad KONCERVATORIUS.

 7. Pateikiu vieną ištrauką iš nepagrįstų Jasevičiaus kaltinimų Ačui.
  “Įdomu ir tai, kad paskutinę savo darbo dieną buvęs bendrovės direktorius priėmė bendrųjų reikalų ir aplinkos apsaugos specialisto prašymą dėl išėjimo iš darbo, skirdamas jam 6 mėnesių išeitinę išmoką, kas sudaro 9 742 Eur, įskaitant nepanaudotas atostogas ir kt. ”
  O čia įsakymo kopiją, kuri paneigią administracijos kaltinimą Ačui. Atkreipkite dėmesį ,kas padėjo parašą.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3570081566391156&set=p.3570081566391156&type=3

 8. 🤣 Tušti ir nepagrįsti pezalai silale.lt surašyti 🤣 Čia vadinasi savivaldybės oficiali informacija 🤣Alio, valdininkai, baikit juokinti visą Lietuvą su darbo imitavimu🤣 Ačas bent darbą dirbo. O jūs nebesuprantu ar išvis kažką ten dirbate ar pildami visokį š… su nekantrumu kadencijos pabaigos laukiate?

 9. ir ieško teisybės teisme, tai tegul nenustemba jei teks atlyginti padarytus nuostolius, oi vyrukai du lemenantys kaip mokyklinukai prisidirbę, vaidina nuskriaustus 🙂

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą