Pasirašė Geros valios memorandumą

„AuGink savo kraštą“ – tai Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos pilietinė iniciatyva, kurios tikslas – ugdyti sveiką, stiprią ir pilietišką visuomenę, didinti vietinių žemės ūkio produktų žinomumą, stiprinti jų įvaizdį. Tai ne tik padės išlaikyti daugiau darbo vietų regionuose, bet ir stiprins kaimo bendruomenes.

Rugsėjo 10 d. visų šalies savivaldybių merai pasirašė memorandumą, kurio tikslas – sukurti ir puoselėti abipusiu supratimu ir pasitikėjimu grindžiamą bendradarbiavimą vykdant pilietinės iniciatyvos projektą „AuGink savo kraštą“.

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės ir Šilalės rajono savivaldybės mero Jono Gudausko pasirašytas memorandumas numato Savivaldybės ir Žemės ūkio ministerijos bendrą veiklą populiarinant vietos regiono produktus, skatinant sveiką mitybą, siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo su vietos augintojais, vykdant viešuosius pirkimus atsižvelgti į vietos produktų pasiūlą, pristatant projektą „AuGink savo kraštą“ partneriams, tiekėjams, bendruomenės nariams, įtraukiant visas rajono švietimo ir ugdymo įstaigas ir skatinant jas dalyvauti programose „Pienas vaikams“ bei „Vaisių vartojimo programa mokyklose“, viešinant savo organizuojamuose renginiuose projekto idėją ir ženklą, didinant vietos regiono žemės ūkio produktų žinomumą.

Savo ruožtu Žemės ūkio ministerija ketina visokeriopai bendradarbiauti su Šilalės rajono savivaldybe įgyvendinant projekto „Augink savo kraštą“ tikslus, didinti vietos augintojų prekių populiarumą, teikti informacinę medžiagą Šilalės rajono savivaldybės vykdomiems renginiams ar akcijoms, skirtoms projektui viešinti bei nacionaliniu mastu viešinti ir populiarinti pilietinės iniciatyvos projektą „AuGink savo kraštą“.

Dalia Danylienė
Komunikacijos ir informacinių technologijų
skyriaus vyriausioji specialistė

Nuotr. Žemės ūkio ministerijos
Visuomenės informavimo skyriaus

ASK-87-(800x532)-22627

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą