Valdemarui Jasevičiui nustatytas koronavirusas

Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Valdemarui Jasevičiui patvirtintas koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis. Teigiamą testo atsakymą iš medikų jis gavo šį rytą.

Pasitikrinti dėl koronaviruso infekcijos jam kilo mintis po to, kai trečiadienio naktį pasijuto blogai – ėmė skaudėti galvą, pakilo temperatūra, atsirado skausmas raumenyse.

– Net nebuvo jėgų keltis iš lovos, – prisimena V. Jasevičius. – Supratau – tai rimta, reikia tikrintis, kad bent kitus apsaugočiau. Kai šį rytą gavau teigiamą testo atsakymą, iškart paskambinau į savivaldybę, pranešiau direktoriaus pavaduotojui, savivaldybės gydytojai, paprašiau, kad mano kolegos patys įvertintų savo situaciją – ar bendravo su manimi ilgiau nei 15 minučių mažesniu nei 2 metrų atstumu, ar buvo kitokio pavojaus užsikrėsti nuo manęs virusu. Tokiu atveju privaloma izoliuotis, o jeigu kyla bent mažiausias įtarimas, patarčiau tikrintis. Apsaugosim bent kitus.

Savo dabartinę būklę V. Jasevičius įvertino kaip patenkinamą.

– Yra buvę blogiau, – paaiškino telefonu. – Taisosi. Bet geriau būtų visai nesirgti.

Kol kas koronaviruso infekcija daugiau niekam iš savivaldybės darbuotojų nenustatyta. Dauguma jų dirba nuotoliniu būdu. Gyventojai į savivaldybės kabinetus neįleidžiami – skundus ir pareiškimus jie gali palikti pirmajame aukšte priimamojo langelyje, atsiųsti juos elektroniniu ar paprastu paštu, o į konkrečius darbuotojus kreiptis telefonu. Administracija dirba, tik kitu režimu.

Petras DARGIS,
Savivaldybės mero patarėjas
www.silale.lt inf.

84 KOMENTARAI

  1. Qnairf The eccrine glands are distributed over the whole surface of the body and they respond primarily to the nerve impulses generated by the thermo regulatory system of the body. Prednisone

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą