Valdemarui Jasevičiui nustatytas koronavirusas

Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Valdemarui Jasevičiui patvirtintas koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis. Teigiamą testo atsakymą iš medikų jis gavo šį rytą.

Pasitikrinti dėl koronaviruso infekcijos jam kilo mintis po to, kai trečiadienio naktį pasijuto blogai – ėmė skaudėti galvą, pakilo temperatūra, atsirado skausmas raumenyse.

– Net nebuvo jėgų keltis iš lovos, – prisimena V. Jasevičius. – Supratau – tai rimta, reikia tikrintis, kad bent kitus apsaugočiau. Kai šį rytą gavau teigiamą testo atsakymą, iškart paskambinau į savivaldybę, pranešiau direktoriaus pavaduotojui, savivaldybės gydytojai, paprašiau, kad mano kolegos patys įvertintų savo situaciją – ar bendravo su manimi ilgiau nei 15 minučių mažesniu nei 2 metrų atstumu, ar buvo kitokio pavojaus užsikrėsti nuo manęs virusu. Tokiu atveju privaloma izoliuotis, o jeigu kyla bent mažiausias įtarimas, patarčiau tikrintis. Apsaugosim bent kitus.

Savo dabartinę būklę V. Jasevičius įvertino kaip patenkinamą.

– Yra buvę blogiau, – paaiškino telefonu. – Taisosi. Bet geriau būtų visai nesirgti.

Kol kas koronaviruso infekcija daugiau niekam iš savivaldybės darbuotojų nenustatyta. Dauguma jų dirba nuotoliniu būdu. Gyventojai į savivaldybės kabinetus neįleidžiami – skundus ir pareiškimus jie gali palikti pirmajame aukšte priimamojo langelyje, atsiųsti juos elektroniniu ar paprastu paštu, o į konkrečius darbuotojus kreiptis telefonu. Administracija dirba, tik kitu režimu.

Petras DARGIS,
Savivaldybės mero patarėjas
www.silale.lt inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą