Apsaugos paslaugas Šilalėje pradėjo teikti „Ekskomisarų biuras“: vietinės saugos tarnybos įsigijimas atneš pozityvių pokyčių gyventojams ir verslui

Šilalės gyventojų saugumu nuo šiol rūpinsis ilgametę patirtį turinti ir visoje Lietuvoje apsaugos veiklą vykdanti viena didžiausių saugos tarnybų – „Ekskomisarų biuras“, dar vasaros pabaigoje įsigijusi saugos bendrovę „Norgauda“. „Ekskomisarų biuro“ plėtra ir vietinės saugos tarnybos prijungimas suteiks dar daugiau galimybių gyventojams naudotis šiuolaikiškesniais ir efektyvesniais apsaugos sprendimais.

„Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas akcentuoja, jog saugos tarnybos įsigijimas ir atsiradę pokyčiai – tik į gerą, o naudą pajaus ir esami, ir būsimi klientai.

„Pasitelkdami solidų ilgamečio darbo apsaugos sferoje bagažą ir pažangius, išmanius sprendimus, galime suteikti kokybiškas kompleksines paslaugas gyventojams – pasiūlyti platesnį spektrą modernių apsaugos sprendimų, kurių anksčiau negalėjo teikti mažesnė vietinė saugos tarnyba. Dirbame vedini vieno bendro tikslo – rūpintis tautiečių saugumu – ir turime bendrą interesą tapti patikimu klientų partneriu“, – komentuoja V. Labeckas.

Nuo šiol „Ekskomisarų biuras“ Šilalės gyventojams suteiks galimybę išbandyti šiuolaikiškas privatiems bei verslo klientams skirtas apsaugos paslaugas, tokias kaip vaizdo stebėjimo sprendimai bei vaizdo analitika, išmanioji belaidė apsauga, mobilūs apsaugos sprendimai bei išmanioji programėlė, kuria valdomos apsaugos sistemos.

„Nuolat investuojame į technologijas, jų funkcinių galimybių išplėtimą ir paslaugų plėtrą. Pavyzdžiui, profesionali ir greitai įrengiama belaidė apsaugos sistema su apsaugos paslaugomis, kurią mėnesį galima išbandyti nemokamai, gali būti komplektuojama pagal kiekvieno kliento asmeninius poreikius – nuo objekto įėjimo zonos ir vienos patalpos apsaugos iki objekto, kuriame reikia saugoti net šešiolika patalpų – kiekvienas klientas elementų komplektaciją išsirenka pats. Visu sutarties laikotarpiu teikiame ir techninę priežiūrą“, – pasakoja V. Labeckas.

Sklandumo ir paprastumo klientams suteikia mobilioji programėlė „Būk ramus“. Joje stebėti apsaugos sistemos pranešimus bei valdyti apsaugos sistemą galima nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Taip pat, net būnant namuose, kilus pavojui galima akimirksniu išsikviesti greitojo reagavimo ekipažą spustelėjus vos vieną SOS mygtuką. Šios ir kitos programėlės funkcijos garantuoja maksimalią turto apsaugą, palengvina kasdienybę ir leidžia sutaupyti laiko.

„Ekskomisarų biuro“ naudojamos išmanios technologijos leidžia ženkliai sutrumpinti ir ekipažų reagavimo laiką. Automatizuotas greitojo reagavimo ekipažų valdymas, kuris įvertina ekipažų užimtumą, eismo sąlygas bei atvykimo laiką, parenka bei išsiunčia greičiausiai galintį atvykti ekipažą iki objekto, kuriame suveikė signalizacija. Tai leidžia užtikrinti greitą ir patikimą apsaugą 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Be to, „Ekskomisarų biurui“ antrą kartą iš eilės yra suteiktas tarptautinis „Best Buy Award“ apdovanojimas, kuris patvirtina aukščiausios kokybės standartą už geriausią kainą visų saugos tarnybų kontekste.

Sužinoti plačiau apie „Ekskomisarų biuro“ teikiamas paslaugas ir išsirinkti geriausius apsaugos sprendimus Šilalės gyventojai gali apsilankę įmonės tinklalapyje – www.ekskomisaru-biuras.lt


48 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą