Orai vėsta, vis daugiau laiko – namuose: 3 patarimai poroms

Šaltasis sezonas kartais gali tapti tikru iššūkiu ne tik fizinei sveikatai, bet emocinei būklei. Kai atšąla oras ir sutrumpėja dienos, norisi daugiau šilumos, meilės bei rūpesčio iš mylimųjų. Tačiau, natūralu – atvėsus orams viskas sulėtėja, vis daugiau laiko praleidžiame namuose ir rutinos vis daugiau, o palaikyti santykių jaudulį – sudėtingiau. Tam, jog santykiai būtų įdomūs ir kupini šilumos šiuo periodu, reikia įdėti kiek daugiau pastangų į jų puoselėjimą. Tad pasižvalgykite į pateiktus patarimus, kaip puoselėti šiltą ryšį su antrąja puse šaltuoju sezonu, kai laiko namuose praleidžiame vis daugiau.

Išbandykite naujus potyrius

Šaltasis sezonas namuose yra bene puikiausias metas sustoti, įsiklausyti, patirti ar išmokti naujus dalykus kartu. Pavyzdžiui, galite eksperimentuoti virtuvėje su dar neišbandytais receptais ar aktyviai įsitraukti į žiemos sportą. Ilgėjantys vakarai puikiai tiks naujų filmų peržiūrai ir aptarimui, o galbūt stalo žaidimams. Svarbiausia – nepraleiskite jaukių ar lietingų vakarų kiekvienas su telefonu rankose.

Taip pat nepamirškite paįvairinti ir intymų gyvenimą.  Jei norite išskirtinių pojūčių ir pakurstyti aistrą, kokybiškos sekso prekės internetu – puikus pasirinkimas. Nauji dalykai santykiuose slopina nusistovėjusią rutiną ir stiprina ryšį su antrąja puse.

Įneškite daugiau romantikos

Romantiški gestai ir veiksmai sušildo santykius bei stiprina emocinį prisirišimą. Tai gali būti tokie maži dalykai kaip netikėtos meilės žinutės ar laiškai, jauki vakarienė žvakių šviesoje namuose, masažas mylimam žmogui po įtemptos dienos ar paprasčiausiai mieli komplimentai. Nevenkite įnešti romantikos į santykių kasdienybę, nes ji kuria ypatingus prisiminimus.

Ilgi vakarai – tobulai tinka pokalbiams

Šaltasis sezonas ir ilgi lietingi vakarai – tobula aplinka ilgiems pokalbiams. Atrodo, tai natūralus dalykas, tačiau gyvenant kartu buitis nejučia įsisuka ir tampa didžiąja dienos pokalbių dalimi. Ne visiems gilūs pokalbiai yra kasdienybė ir ne visos temos gvildenamos natūraliai. Išties verta išbandyti klausimų-atsakymų korteles, skirtas poroms – jos paskatins leistis į įdomias diskusijas, aptarti temas, kurios kasdien lieka nustumtos.

Priešingai, nei gali atrodyti, šaltasis sezonas gali būti itin jaukus ir šiltas, nepriklausomai nuo to, kokia temperatūra už lango. Tai yra laikotarpis, skirtas sustoti, dar labiau suartėti su antrąja puse ir atrasti naujus būdus, kaip sustiprinti santykius. Tai metas eksperimentams, romantiškam žavesiui ir vienas kito supratimui. Pasinaudokite pateiktais patarimais ir leiskite šiam sezonui tapti jūsų santykių nauja pradžia, įkvepiančiu ir kupinu meilės laikotarpiu.