Tauragės apskrityje – 3 nauji COVID 19 atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 160 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Atvejai patvirtinti visose dešimt šalies apskričių. 47 iš jų registruoti Šiaulių, 40 Kauno, 39 Vilniaus, 11 Klaipėdos, po 5 Telšių, Panevėžio ir Marijampolės, po 3 Alytaus ir Tauragės bei 2 Utenos apskrityse.
 
Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 110 asmenų. 48 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo. Specialistai nagrinėja šių užsikrėtusiųjų maršrutus, tad statistika dar gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų. Be to, vakar buvo patvirtinti 2 įvežtiniai atvejai iš Lenkijos ir Jungtinės Karalystės.
 
Per vakar parą protrūkiuose patvirtinta 110 atvejų
2 antriniai atvejai Alytaus apskrityje patvirtinti Druskininkų savivaldybės protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 20 atvejų.
 
Utenos apskrityje 2 atvejai patvirtinti Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje. Susirgimai siejami su šeimos židiniu. Iš viso šiame protrūkyje užfiksuoti 3 atvejai.
 
Plungėje 2 atvejai patvirtinti UAB „TechnoexportStorage Lt“ įmonėje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 8 atvejai.
 
Marijampolės apskrityje, Šakių rajone, fiksuotas protrūkis, susijęs su Lukšių žemės ūkio bendrove. Čia jau nustatyti 4 susirgimo atvejai.
 
Klaipėdos mieste 1 atvejis nustatytas VšĮ Klaipėdos Respublikinės ligoninės darbuotojui. Atvejis nustatytas profilaktinio patikrinimo metu.
 
Rokiškio rajone 1 atvejis patvirtintas VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninės darbuotojui.
 
Vilniaus apskrityje 3 atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra susiję su sveikatingumo centru „Alfa Steps“ Čia jau patvirtinta 26 atvejai.
 
2 atvejai patvirtinti Santariškių klinikų darbuotojams. Su šiuo protrūkiu siejami 4 atvejai.
 
2 per vakar parą patvirtinti atvejai siejami su Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviais. Šiame protrūkyje jau patvirtinta 8 atvejai.
 
13 atvejų per vakar parą patvirtinta Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centre.
 
3 UAB „Raštuoti mezginiai“ Šiauliuose. Iš viso 8 atvejai.
 
3 atvejai, iš kurių vienas antrinis, buvo patvirtinti VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės protrūkyje. Šiame protrūkyje jau užfiksuoti 76 atvejai.
 
2 atvejai patvirtinti Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato protrūkyje.
 
Šaulių apskrityje po 2 atvejus patvirtina Joniškio Skaistgirio ambulatorijos ir VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojams. 1 atvejis VšĮ Kelmės ligoninės darbuotojui.
 
Kauno apskrityje, Raseinių rajone, 4 atvejai per parą patvirtinti Blinstrubiškių socialinės globos namų protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 103 atvejai.
 
2 atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra siejami su protrūkiu Raseinių autobusų parku. Su šiuo protrūkiu jau siejama 13 atvejų.
 
Taip pat, po 1 atvejį per vakar parą buvo patvirtinta protrūkiuose, susijusiuose su Raseinių savivaldybe, LSMUL Kauno ligonine, Social Dance Life, laidotuvėmis Tabariškėse.
 
 
NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 6122 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3220 asmenys, 2777 – pasveiko.
 
Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.
 
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą