Šilalėje jau veikia karščiavimo klinika

Vakar Šilalės ligoninėje pradėjo veikti karščiavimo klinika, ji skirta priimti šeimos gydytojų siunčiamus karščiuojančius rajono gyventojus nuo 18 iki 60 metų. Jie čia patikrinami, nustatoma diagnozė, o jei kyla įtarimas, imami tepinėliai tyrimams dėl koronaviruso. Vyresnio amžiaus pacientai, kurie priskiriami rizikos grupei, iškart siunčiami į Klaipėdos universitetinės ligoninės infekcinių ligų departamentą. Patys gyventojai be šeimos gydytojų siuntimo į karščiavimo kliniką atvykti negali.

Klinikai suteiktos atskiros patalpos su atskiru įėjimu, prie durų budi ligoninės darbuotojai. Tokia klinika skirta apsaugoti ne tik kitus pacientus, bet ir medikus, kurie čia aprūpinti visomis įmanomomis apsaugos priemonėmis. Klinika dirba kasdien nuo 10 iki 14 valandos, pagal sudarytą grafiką čia budi rajono viešųjų medicinos įstaigų gydytojai, bet jau kviečiami ir gydytojai iš privačių klinikų. Priiminėti karščiuojančius ligonius patiems gydytojams yra saugiau tokioje karščiavimo klinikoje, kurią savivaldybė aprūpino asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir kur laikomasi specialaus režimo.

Šilalės rajone dar vis nenustatyta nė vieno susirgimo nuo koronaviruso atvejo, nors aplinkinėse savivaldybėse jau žinoma po kelis.

Petras DARGIS,
Savivaldybės mero patarėjas
www.silale.lt inf.

25 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą