Savivaldybė informuoja apie atliktus veiksmus

Šiandien, kovo 30 d., Šilalės rajono savivaldybėje atlikti šie veiksmai:

– UAB „Ecoservice“ išsiųstas prašymas dėl pagalbos Savivaldybei suteikimo priemonėmis koronaviruso infekcijos plitimo rajone rizikai mažinti (vienkartiniai kombinezonai su gobtuvu, apsauginiai akiniai, veido skydeliai, paviršių dezinfekcinis skystis). Taip pat prašyta pagalbos teikiant daugiabučių namų laiptinių profilaktinės dezinfekcijos paslaugą.

– Išsiųstas raštas Lietuvos sveikatos mokslo universiteto ir Vilniaus universiteto rektoriams, prašant rasti galimybių atsiųsti/komandiruoti baigiamųjų kursų medicinos studentus-rezidentus padėti teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas Šilalės rajono gyventojams, ypač karščiavimo klinikoje. Studentai/rezidentai, sutinkantys/komandiruoti dirbti Šilalės rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigose bus aprūpinti gyvenamuoju plotu.

– Išsiųstas raštas savivaldybės įstaigoms, prašant pateikti informaciją apie įstaigos, įmonės darbuotojų, išskyrus mokytojus, dirbančius nuotoliniu būdu, darbą.

– Penkiolikai Šilalės rajono slaugytojų skirtas transportas vykti į rytoj Vilniuje vyksiančius mokymus dėl tepinėlio ėmimo.

– Įsakymu pavesta viešosios sveikatos Šilalės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Vidai Macevičienei įsteigti Ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams kliniką (Karščiavimo klinika) viešosios įstaigos Šilalės rajono ligoninės patalpose.

– Parengtas įsakymas dėl Šilalės rajono savivaldybės psichologinių krizių valdymo.

– Paviešinta informacija apie skelbiamą oficialią informaciją ir statistinius duomenis dėl COVID-19 Lietuvoje.

– Dalyvauta vaizdo konferencijoje su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos, Žemės ūkio, Vidaus reikalų ir Švietimo ir mokslo ministerijų atstovais.

 

 

Urtica

1 KOMENTARAS

  1. Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtininkų ratu, vadinamu dr. Ajayi, buvau suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praleido savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajus išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą