Smiginio federacijos taurę laimėjo šilališkis E. Grikšas

Fantastiškas savaitgalis. Taip dvi praėjusias dienas galėtų apibūdinti Kaune vykusių „Lietuvos DARTS sporto federacijos taurės 2020” varžybų asmeninėje rungties nugalėtojai šilališkis Edgaras Grikšas ir kaunietė Milda Zdanauskaitė. 

Iš viso prie smiginio taikinių varžėsi 79 vyrai ir 23 moterys. Kovota trijose rungtyse. E. Grikšas iki šiol yra dalyvavęs vos keturiose Lietuvos smiginio reitingo varžybose. M.Zdanauskaitės varžybinė patirtis – kur kas didesnė.

„Finale jaučiausi žymiai stipriau“, sakė E. Grikšas, pripažinęs, kad teko pakovoti su jauduliu. Jį patį nustebino, kaip gerai pirmuosius legus sekėsi rinkti taškus. Tačiau jaudulys neleido pataikyti į reikiamą dvigubą sektorių, kas būtų garantavę po laimėtą tašką. 

Atsilikdamas rezultatu 2:0 šilališkis stabtelėjo ir žaidimas pasisuko jo naudai. „Su savimi pasikalbėjau, nusiraminau. Mečiau ramiai, užtikrintai“, po finalo kalbėjo žaidėjas, į varžybas atvykęs be jokio išankstinio tikslo. Tik finale jau buvo aišku, kad reikia laimėti. „Kitos tokios galimybės gali ir nebūti“, kelyje iki finalo turėjęs įveikti daug stiprių priešininkų. 

Pirmą kartą Lietuvos smiginio reitingo asmeninės rungties finale žaidė ir vilnietis Edgaras Pigulevičius. Jis pusfinalyje įtemptoje kovoje rezultatu 4:3 nugalėjo kretingiškį Sigitą Kvajauską. E. Grikšas pusfinalyje 4:3 aplenkęs daugkartinį Lietuvos ir tarptautinių varžybų nugalėtoją mažeikiškį Arūną Čiplį. 

Moterų asmeninės rungties finale M. Zdanauskaitė susitiko su elektrėniške Asta Jukniene. Po trečią vietą iškovojo klaipėdietė Gerda Maldeikytė ir vilnietė Kornelija Lušaitė.

Porinę rungtį laimėjo  Vilniaus „Legiono“ atstovės Kornelija Lušaitė ir Eglė Galdikaitė,  finale pranokusios „Smiginis LT“ atstoves Sandrą Rimkevičiūtę ir Jurgitą Šakienę iš Kauno. Vilnietės žaidė ir komandinės rungties finale, tačiau turėjo pripažinti Kauno „Trajektorijos“ narių M. Zdanauskaitės ir Ramintos Kvedaraitės pranašumą. 

„Legiono“ atstovai Jonas Jonaitis ir Andrius Pikiotas buvo stipriausi porinėje rungtyje, lemiamame lege laimėję prieš prieniškį Mindaugą Barauską ir kaunietį Mantą Petkevičių, o kartu su E. Pigulevičium ir Vygintu Kisevicium užtikrintai žengė į komandinės rungties finalą. 

Jame susirungė su kretingiškiais „Topo“ vyrais S. Kvajausku, Paulium Mikaločium, Artūru Galdiku ir Mindaugu Viskontu. Taiklesni buvo pastarieji, tačiau tai vilniečiams nesutrukdė laimėti bendrakomandinę įskaitą, kurią sudaro komandos vyrų ir moterų trijose rungtyse pelnyti taškai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą