Lemtingas baudos metimas pratęsime Šilalėje

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Žalgiris-3“ - „Lūšis“

Sausio 14 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. Įtraukiančių kovų netrūko – „Patriots“ paskutinę pratęsimo sekundę išplėšė pergalę Šilalėje, „Biržai“ metė rimtą iššūkį „Atakai“, o KTU krepšininkai po atkaklios kovos pelnė antrą pergalę paeiliui.

„Patriots“ ir „Lūšies“ dvikovos laimėtoją lėmė baudos metimas

Akmenės r. „Patriots“ (7-10) išvykoje rezultatu 91:90 (26:21, 23:22, 22:20, 8:16, 12:11) po pratęsimo išplėšė pergalę prieš Šilalės „Lūšį“ (3-12).

Iš pradžių komandos kovojo taškas į tašką, bet „Patriots“ pamažu krovėsi pranašumą. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 5 taškai (26:21), antrojo – 9 taškai (49:40), o po ilgosios pertraukos akmeniškiai pirmavo 11 taškų (59:48). „Lūšis“ netrukus spurtavo ir per kiek daugiau nei 2 minutes pelnė net 12 taškų, taip išsiverždami į priekį (61:63). Tačiau šilališkiai per kitas 4 minutes neįmetė nė vieno metimo ir leido varžovams susigrąžinti persvarą (71:63).

Mindaugo Čepausko taiklus dvitaškis ir trys realizuoti baudos metimai sugrąžino „Lūšį“ į kovą dėl pergalės. Atkakliai kovojusi Šilalės komanda priešpaskutinę minutę išlygino rezultatą (77:77), tačiau netrukus sekė akmeniškio Martyno Linkevičiaus dvitaškis. Po dviejų nesėkmingų bandymų „Lūšis“ galiausiai vėl susilygino su varžovais – likus 8 sekundėms pratęsimą dvitaškiu išplėšė Justas Košys.

Pratęsimą stipriau pradėjo „Patriots“ krepšininkai ir įgijo 4 taškų pranašumą (83:79), bet trys iš eilės taiklūs dviejų taškų metimai išvedė šilališkius į priekį (86:88). Tiksint paskutinėms sekundėms komandos apsikeitė tiksliais dvitaškiais. Galiausiai likus vos 2 sekundėms Deividas Visockis smeigė dvitaškį su pražanga ir realizavo lemtingą baudos metimą, garantavusį Akmenės komandai pergalę.

„Lūšį“ į priekį vedė Justas Košys. Justas per 35 minutes pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 8 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Daugiausiai taškų – 24 – „Patriots“ komandai uždirbo Mantas Jankaitis (34 min, 7/11 dvit., 1/5 trit., 7/9 baud.), taip pat atkovojęs 6 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir pelnęs 19 naudingumo balų.