Antrus metus iš eilės Šilalėje – 9 valandų futbolo maratonas

Praėjusiais metais pats ilgiausias Lietuvos mažojo futbolo 7×7 čempionato etapas vyko Šilalėje. Šiais metas šis scenarijus kartojasi ir jau birželio 8 d. (šeštadienis) Šilalės mieste vyks 9 valandų mažojo futbolo maratonas.

Dvylika dėl Lietuvos čempionės vardo kovojančios komandos Šilalėje sužais po tris rungtynes, o miesto stadione futbolas bus žaidžiamas nuo 11 iki 20 valandos.

Kadangi visos komandos žais daugiau nei įprastą rungtynių skaičių, į šį etapą jos ketina atsivežti kuo daugiau žaidėjų, jog jėgų užtektų visai dienai, o jų sąskaitą papildytų kuo daugiau taškų.

Šeimininkai maratoną pradės su naujokais

Namuose žaisianti FK „Šilalė – Prolain“ atidarys šį futbolo maratoną, o pirmajame mače jų lauks šių metų naujokai – SK „Linksmakalnis“, kuris ir mano, kad šis pirmasis mačas jiems gali būti sunkiausias.

„Galbūt sunkiausios būna pirmos rungtynės, bet jai jas perlaušime, viskas bus gerai. Bandysime griebti priešininkus už silpnų jų vietų“, – ryžtingai prieš šį etapą kalbėjo „Linksmakalnio“ kapitonas Mindaugas Zlatkus.

Visgi daug rimtesnė kova „Šilalės“ lauks vėliau. FK „Šilalė“ susikaus su „El Dorado“ ekipa, kuri šiais metais rodo puikią sportinę formą.

Praėjusiais metais „Šilalė“ ypatingai kruopščiai ruošėsi šiai akistatai ir sugebėjo sutriuškinti „El Dorado“ komandą 6:0, todėl bus labai įdomu pamatyti, kokias išvadas pasidarė komandos po tų rungtynių.

Savo pasirodymą namuose „Šilalė“ užbaigs rungtynėmis su Jurbarko FK „Imsre“ komanda. Šioje dvikovoje šeimininkai yra laikomi favoritais, bet mažajame futbolo nutikti gali visko.

Sunkus išbandymas lyderiui

Po pirmojo sužaisto etapo čempionate pirmaujanti „El Dorado“ ekipa susidurs su trim sunkiais iššūkiais. Visi būsimi komandos varžovai yra verti pagarbos. Vilniaus komandai teks žaisti prieš stiprią Visagino „Inter – veteranai“ komandą, po to jėgas išbandyti su etapo šeimininkais FK „Šilalė – Prolain“, o galiausiai viską vainikuos mūšis su principiniu varžovu Kauno „Arsenalo“ klubu.

„Tvarkaraštis labai sudėtingas. Laukia trys labai stiprūs varžovai. „Inter – veteranai“ jau prieš „Eagle Team“ parodė, kaip moka žaisti. „Šilalė“ žais namuose, o praėjusiais metais jie mus sudaužė, todėl sieksime revanšo, bet lengva tikrai nebus. Galiausiai žaisime su „Arsenalu“. Turbūt visi prisimena rungtynes su šia komanda Baltijos taurės finale. Bus be galo sunku, bet sieksime maksimaliai susirinkti. Šilalės etapas gali būti kertinis, nes čia suksis 9 taškų klausimas“, – kalbėjo „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.

Taškų neturinčios komandos ketina tai pakeisti

Po Varėnos etapo be taškų liko FC „Suoliukas“ ir SC „Akmenė“, tačiau abi šios komandos pozityviai žvelgia į Šilalės etapą ir abi jos yra pasirengusios iškovoti bent vieną pergalę. Tiesa, „Suoliukas“ taikosi net aukščiau ir jų tikslas bus 6 taškai.

„Nebus nei vienų lengvų rungtynių, bet turime tikslą surinkti bent 6 taškus, kad būtų galima galvoti apie aukštesnes vietas sezono pabaigoje“, – sakė „Suoliuko“ vadovas Andrejus Smyslovas.

Geriau pasirodyti nori ir tik vieną tašką turintis FK „Telšių“ klubas, kuriam iki Šilalės nereikės toli važiuoti, todėl jie ketina atsivežti nemažai žaidėjų.

„Pirmame etape komandai nepavyko pasiekti norimo rezultato. Tai nuotaikos po etapo buvo nekokios. Šilalėje bandysime pataisyti ir nuotaikas, ir padėtį turnyrinėje lentelėje. Visgi, bus sunkus etapas, todėl bandysime atsivežti daugiau žaidėjų. Bet tai nėra lengva padaryti, kadangi iš pirmojo etapo nebus net 4 žaidėjų iš 9, kurie rungtyniavo Varėnoje. Stengsimės atsivežti bent 11-12 žaidėjų“, – pabrėžė „Telšių“ vadovas Mindaugas Šliogeris.

Šilalės etapo tvarkaraštis:

11:00. FK Šilalė – Prolain (Šilalė) – SK Linksmakalnis (Kauno raj.)

11:00. FK Imsrė (Jurbarkas) – SC Akmenė (Akmenė)

12:00. El Dorado (Vilnius) – FK Inter – veteranai (Visaginas)

12:00. Eagle Team – Žibintas (Vilnius) – FK Polivektris (Vilnius)

13:00. FK Arsenalas (Kaunas) – FK Telšiai (Telšiai)

13:00. FC Suoliukas (Klaipėda) – FK Merkys (Varėna)

14:00. FK Šilalė – Prolain (Šilalė) – El Dorado (Vilnius)

14:00. FK Imsrė (Jurbarkas) – SK Linksmakalnis (Kauno raj.)

15:00. FK Merkys (Varėna) – FK Arsenalas (Kaunas)

15:00. FK Polivektris (Vilnius) – SC Akmenė (Akmenė)

16:00. FC Suoliukas (Klaipėda) – Eagle Team – Žibintas (Vilnius)

16:00. FK Telšiai (Telšiai) – FK Inter – veteranai (Visaginas)

17:00. FK Šilalė – Prolain (Šilalė) – FK Imsrė (Jurbarkas)

17:00. FK Polivektris (Vilnius) – FK Merkys (Varėna)

18:00. FK Inter – veteranai (Visaginas) – SK Linksmakalnis (Kauno raj.)

18:00. El Dorado (Vilnius) – FK Arsenalas (Kaunas)

19:00. FK Telšiai (Telšiai) – FC Suoliukas (Klaipėda)

19:00. SC Akmenė (Akmenė) – Eagle Team – Žibintas (Vilnius)

Lietuvos mažojo futbolo asociacijos informacija

Urtica

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą