Vytautas Jucius į darbą atėjo išgėręs

Liepos 20 dieną apie 13.06 val. policijoje buvo gautas anoniminis pranešimas, kad vienas savivaldybės darbuotojas tikriausiai yra neblaivus, nes nuo jo sklinda alkoholio kvapas. Atvykę policijos pareigūnai mero patarėjui Vytautui Juciui nustatė 0,5 prom. girtumą.

Policijos pareigūnai, po apsilankymo savivaldybėje nedelsdami informavo telefonu bei raštu atostogaujantį savivaldybės merą, kuris po atostogų, t. y. jau šiandien turėtų spręsti dėl atsakomybės savo patarėjui.

Po atostogų jau šiandien merui  A. Meiženiui teks bausti savąjį patarėją. Nors promilių rodmuo nebuvo didelis, o V.Jucius dėl alkoholio problemų anksčiau niekuomet nekeldavo, A.Meiženis žada principingą vertinimą.

V. Jucius jau trečiasis buvusios partijos tvarka ir teisingumas atstovas įkliuvęs dėl girtumo.

Papildyta:

Pirmadienio popietę Šilalės rajono meras Algirdas Meiženis teigė, kad reikia sudaryti darbo grupę, aptarti visas įvykio aplinkybes, įvertonti moralinę patarėjo atsakomybę, darbo rezultatus. Meras teigė, kas asmeniškai negali įvertinti šio darbo drausmės pažeidimo.

A. Meiženio pasiteiravus, kaip jis vertina tai, kad jau trečias asmuo iš tos pačios partijos, kuriai priklauso ir jis (“Laisvė ir teisingumas” – buvusi  partija “Tvarka ir teisingumas” – aut past.), meras pokalbį nutraukė, sakydamas, kad skuba į komiteto posėdį.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą