Vasaros sporto šventė Žvingiuose

Nepaisant permainingo oro, praėjusį šeštadienį, liepos 11 dieną,  Žvingių kaimo bendruomenės nariai susibūrė į jau tradicija tapusią vasaros sporto šventę.

Pasportuoti bei linksmai praleisti dieną atvyko svečiai iš kaimyninių bendruomenių, Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus.

Žvingiškiai ir svečiai bėgo olimpinę mylią, mėtė kelmą, traukė virvę, žaidė krepšinį ir tinklinį. Taip pat šventės dalyviai išbandė savo taiklumą šaudymo į taikinius ir smiginio rungtyse. Norintys pamankštinti ne tik kūną, bet ir protą, galėjo žaisti šaškėmis.

Pasibaigus varžyboms buvo apdovanoti nugalėtojai, šventės organizatoriai. Savivaldybės atstovai įteikė padėkas Jovitai Girskienei, Albinai Marozienei, Sonatui ir Rimantui Žemeckiams, Gintarei ir Vidui Bagdonams už gyventojų bendruomeniškumo skatinimą, nuoširdų darbą ir aktyvų dalyvavimą, organizuojant vasaros sporto šventę Žvingiuose. Už nuoširdų ir sąžiningą darbą, teisėjaujant varžybose, padėkos raštai buvo įteikti Rimantui Bendžiui, Reginai Rimkutei, Algimantui Dragūnui ir Virginijui Kazlauskui. Taip pat padėka buvo įteikta ir Žvingių kaimo bendruomenės pirmininkei Irenai Žymančienei už gyventojų bendruomeniškumo skatinimą ir aktyvią veiklą, vadovaujant bendruomenei.

Po apdovanojimų visi dalyviai susirinko bendrai nuotraukai. Vėliau Žvingių kaimo šeimininkės pakvietė ragauti tik ką išvirtų cepelinų, kurių buvo net 199.

www.silale.lt informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą