Vagis vilioja be priežiūros paliktas turtas. Būkite atsargūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis. Vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie vagystes. Dėl visų šių pranešimų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Tauragės rajone, laikotarpiu nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. balandžio 26 d., užfiksuotos 8 vagystės, Šilalės rajone – 2, Šilutės rajone – 4, Pagėgių savivaldybėje – 2. Gyventojams padaryti nuostoliai svyruoja nuo 69 iki 3600 eurų.

Tauragės rajone vagys rinkosi butus, garažus bei sodo namelius. Nuo sunkvežimio, stovėjusio aikštelėje, pavogti du priekiniai žibintai. Patirtas net 3600 eurų nuostolis. Taip pat bandyta pavogti ir automobilį. Tačiau ilgapirščiams nepavyko. Nuostolį patyrė ir Tauragės rajono gyventoja, kuri iš nerakinamo ūkinio pastato, pasigedo veršelio. Tauragės rajono gyventojams padarytas nuostolis siekė 4969 eurus.

Šilalės rajone įsibrauta į negyvenamąją sodybą. Į kitą pranešimą pareigūnai vyko dėl pavogtos žoliapjovės.

Pagėgių savivaldybėje iš medvežio kuro bako buvo išleista ir pavogta apie 150 litrų dyzelinio kuro. Iš namų pavogti ir pinigai, kurių suma siekė 1950 eurų.

Šilutėje iš automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogtas automobilis „Mazda 6”, kuris vėliau buvo rastas. Taip pat vagys apšvarino ir Šilutėje esančias patalpas bei sodybą. Gyventojai patyrė 4210 eurų nuostolį.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus būti dėmesingais, bendrauti su kaimynais ir stebėti savo gyvenamąją aplinką. Rekomenduojama užrakinti duris visais užraktais netgi, kai keletui minučių išeinate į parduotuvę, išvažiuojant sandariai uždaryti langus, balkono duris, įsirengti signalizaciją.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą