Pareigūnams įkliuvo 7 asmenys įtariami platinę ir įsigiję narkotines medžiagas

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau aktyviai kovoja su kvaišalų pirkėjais ir platintojais. Šį kartą su narkotinėmis medžiagomis įkliuvo net 7 asmenys, iš kurių 3, kaip įtariama, jas platinę.

Pareigūnai, turėdami pagrįstos informacijos apie neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimą, praėjusį penktadienį, liepos 31-ąją, vakare, apie 20.30 val., kelyje Kvėdarna – Šilalė sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“, kuriuo važiavo 4 šilališkiai. Pareigūnams patikrinus automobilį ir jame buvusius asmenis, pas du iš jų buvo rasta augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama, kanapių. Tiesa, vaikinai, supratę, kad jų lauks nemalonumai, bandė slėpti įkalčius. Vienas iš jų, kaip įtariama, kanapes, mėgino slėpti apatiniuose. Augalinės kilmės medžiagos pareigūnai aptiko ir automobilyje.

Tęsdami tyrimą, pareigūnai nustatė ir sulaikė 18-metį kvėdarniškį, kuris galimai ir pardavė minėtas augalinės kilmės medžiagas vaikinams iš Šilalės. Kartu įkliuvo ir platintojo draugas. Pas juos taip pat rasta, kaip įtariama, kanapių. Pareigūnams įkliuvo ir dar vienas asmuo. 20-metis vaikinas, taip pat iš Kvėdarnos, kuris, kaip įtariama, augalinės kilmės medžiagas pardavė anksčiau minėtiems kvėdarniškiams. Kratos metu pas jį pareigūnai be augalinės kilmės medžiagų aptiko, kaip įtariama, ir amfetamino.

Daliai įtariamųjų skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, 20-mečiui platintojui – užstatas. Šilališkiams už disponavimą narkotinėmis medžiagomis gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Kvėdarniškiams, galimai pardavusiems narkotines medžiagas, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Primename, jog remiantis Lietuvos Respublikos Konstitucija asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

  • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
  • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
  • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

DSCN0918mail.google.com

Komunikacijos grupės specialistė                                                                                     Rūta Janavičiūtė

2 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą