Šilalės absolventams organizuota išvyka į N.Petrošienės IĮ kavos namus

Įgyvendinant akciją „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ Šilalės jaunimo darbo centras aktyviai bendradarbiauja su darbdaviais. Siekiant jaunuolius supažindinti su vietos rajono įmonėmis, liepos 28 d. organizuota išvyka į naujai atidarytus N. Petrošienės IĮ kavos namus.

Susitikimo metu kavinės savininkė su jaunuoliais dalijosi savo patirtimi, kurią įgijo kuriant nuosavą verslą. N. Petrošienė absolventams pasakojo, kad prieš pradedant savarankišką veiklą jai teko dirbti užsienyje. Kadangi, savo ateities jame nematė, nusprendė grįžti į Lietuvą, į gimtąjį vyro miestą Šilalę ir kurti savo ateitį jame. Iš pradžių abu ieškojo darbo, lankėsi Jaunimo darbo centro organizuojamuose renginiuose, kuriuose sužinojo apie darbo biržos pagalbą kuriant verslą bei kitus verslo finansavimo šaltinius. Išsiaiškinusi savo galimybes pradėti savarankišką veiklą, N.Petrošienė nusprendė Šilalėje atidaryti kavos namus. Pasinaudojusi darbo biržos priemone Savarankiško užimtumo rėmimas ir Tauragės kredito unijos įgyvendinamu projektu „Verslumo skatinimo fondu“ bei gavusi reikalingą finansavimą, šių metų liepos mėnesį atidarė jaukią kavinę. Joje kiekvienas lankytojas gali pasigardžiuoti skania, įvairių rūšių kava, pasinaudoti internetine prieiga arba tiesiog  ramiai pasėdėti bei pabendrauti tarpusavyje.

Išvykos metu absolventai aktyviai domėjosi verslo kūrimo sąlygomis, aiškinosi į kokias įstaigas kavinės savininkė kreipėsi bei kokių dokumentų reikėjo steigiant įmonę. Susitikimo pabaigoje N. Petrošienė absolventus informavo, kad kavinėje bus reikalingas darbuotojas bei kvietė susidomėjusius palikti savo kontaktus, su kuriais bus susiekta artimiausiu metu.

Susitikimo akimirkos:

Tauragės teritorinės darbo biržos informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą