Šilalės rajono policijos komisariate pristatyta veikla už 2020 metus

2021 m. kovo 4 d. nuotoliniu būdu pristatyti 2020 m. Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato ir Pagėgių policijos komisariato veiklos rezultatai.
Pasitarimo metu buvo apžvelgta 2020 m. kriminogeninė situacija, pristatyti sėkmingai atlikti ikiteisminiai tyrimai, aptarti skaudžiausi eismo įvykiai, kuriuose žuvo žmonės, apžvelgta prevencinė veikla.

Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato viršininkas Audrius Lukošius padėkojo gyventojams, kurie nuolat informuoja pareigūnus apie pastebėtus įtartinus ar keistai besielgiančius asmenis, ragino visus gyventojus ir toliau būti tokiais pilietiškais.

Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato viršininkas Marius Jakštas taip pat džiaugėsi geranorišku bendradarbiavimu su visuomene bei socialiniais partneriais. Viršininkas paminėjo, kad šiais metais svarbiausi prioritetai policijai bus greitesnis reagavimas į pranešimus apie įvykius, vagysčių tyrimo efektyvinimas, narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolė, šešėlinės ekonomikos mažinimas bei saugaus eismo užtikrinimas.
Teisėsaugos atstovai, socialiniai partneriai bei kiti susitikimo dalyviai padėkos žodžių negailėjo buvusiai Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato vadovei Editai Juciutei. Dalyviai dėkojo buvusiai vadovei už atsidavimą darbui, už pasiektus gerus rezultatus, už aktyvų bendradarbiavimą su
visuomene.

47 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą