Šilalės pareigūnai tęsia kovą su „naminukės“ gamintojais

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai dar visai neseniai išaiškinę naminukės bravorą ir toliau sėkmingai kovoja su nelegaliai veikiančiais degtindariais.

Pirmadienį, liepos 20-ąją, pareigūnai, turėdami informacijos apie gaminamą „naminukę“, patikrino 35 metų vyriškio sodybą, esančią Šilalės r., Rubaičių k. Įtarimai pasitvirtino – degtinė buvo gaminama tiesiog gyvenamojo namo kieme, visiškai nesistengiant nuslėpti vykdomą nusikalstamą veiką. Vyriškis, pastebėjęs, kad į jo kiemą atvyko pareigūnai, tuoj pat puolė spardyti ir vartyti ten buvusį sukurtą bravorą, tačiau šie veiksmai nepadėjo jam išvengti baudžiamosios atsakomybės.

Patikrinimo metu be „naminukės“ aparato pareigūnai taip pat aptiko ir 150 l raugo skirto naminei degtinei gaminti. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokią veiklą vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

  • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
  • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
  • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą