Paskelbta šildymo sezono pradžia

Pranešame, kad Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius 2019 m. rugsėjo 26 d. pasirašė įsakymą Nr. DĮV-760 „Dėl 2019-2020 m. šildymo sezono pradžios“, kuriuo nustatoma 2019-2020 metų šildymo sezono pradžia Šilalės rajono savivaldybės teritorijoje 2019 m. spalio 1 d.

Informuojame, kad pagal teisės aktų reikalavimus gyventojai gali patys nuspręsti, kada pradėti šildymo sezoną. Primename, kad šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10 °C, ir baigti, kai ši temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė už +10 °C.

Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pradžios savo daugiabutyje. Sprendimą pradėti šildymo sezoną anksčiau, nei jo pradžią paskelbė Savivaldybė, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas, jungtinės veiklos sutartyje įgaliotas asmuo arba namo administratorius, todėl į juos gyventojai ir turėtų kreiptis. Nepasinaudojus šia galimybe visi vartotojai šildymo sezoną pradeda pagal Savivaldybės nustatytą grafiką.

Jeigu šilumos vartotojai, išskyrus savivaldybės institucijos patvirtintuose sąrašuose numatytas įstaigas (vaikų darželiai, lopšeliai, mokymosi įstaigos, ligoninės ir pan.), nusprendė anksčiau pradėti arba vėliau baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu Savivaldybės institucijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti arba, jeigu dėl objektyvių priežasčių nėra techninių galimybių, pateikia motyvuotą atsisakymą leisti pradėti pastato šildymą.

Primename, kad 2018 m. šildymo sezono pradžia buvo paskelbta 2018 m. spalio 8 d., nors vidutinė lauko oro temperatūra buvo žemesnė už +10 °C  buvo nuo 2018 m. rugsėjo 29 d.

 

Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius                                     Valdemaras Jasevičius

Urtica

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą