Nepilnametės skambutis ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas

Praėjęs šeštadienis Šilalėje buvo neeilinis. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK) pareigūnams gavus pranešimą apie galimai padėtą sprogmenį, apsipirkti nusprendę žmonės kartu su pardavėjais netikėtai buvo evakuoti iš prekybos centro, esančio Šilalėje, Nepriklausomybės g.

Pareigūnai apie 12.36 val. gavę anoniminį pranešimą, nedelsdami išskubėjo į įvykio vietą ir apie tai informavo „Aro“ pareigūnus. Evakavus visus žmones iš parduotuvės, pareigūnai aptvėrė pastatą ir laukė, kol atvykę specialistai patikrins ar išties viduje buvo sprogmuo. Praėjus beveik 4 valandoms nuo gauto pranešimo „Aro“ išminuotojai informavo, kad sprogmenų viduje nerado. Dėl minėto įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų.

Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK pareigūnai tęsdami tyrimą operatyviai nustatė, kad ant kojų specialiąsias tarnybas sukėlė trylikametė Šilalės rajono gyventoja. Pareigūnai įspėja, kad už tokį melagingą pranešimą tenka atsakyti ne tik pagal Baudžiamąjį kodeksą, bet ir reikia atlyginti išlaidas, kurias patiria specialiosios tarnybos, reaguodamos į melagingus pranešimus.

Policija ragina tėvus labiau prižiūrėti savo nepilnamečius vaikus, kalbėti su jais apie veiksmus, kurie užtraukia atsakomybę bei diskutuoti apie galimas pasekmės padarius pažeidimą ar net nusikalstamą veiką.

Tauragės VPK informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą