Kodėl reikia apsukti čiužinį?

Kodėl reikia apsukti čiužinį?

Čiužinys yra retas pirkinys, kurį įsigijęs žmogus juo naudojasi ne vienerius metus. Bet dar ne visi žino, kad jie gali būti apsukami tam, kad išliktų patogūs ir kokybiški ilgesnį laiką. Šis procesas nėra sudėtingas, tereikia žinoti kelis pagrindinius dalykus.

Kodėl reikia apsukti čiužinį?

Ne visi čiužiniai yra pritaikyti apsukimui. Bet jeigu jūsų čiužinys yra pritaikytas sukinėjimui, verta nepamiršti šiuo privalumu pasinaudoti. Tai užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą. Vietos, kuriose yra didesnis spaudimas (dažniausiai tai yra pečių ir klubų zonos) yra linkusios greičiau įdubti. Tačiau jeigu reguliariai apsukate čiužinį, galite išvengti greito nusidėvėjimo ir jis išliks kokybišku ilgesnį laiką.

Kaip dažnai reikia apsukti čiužinį?

Šią informaciją dažniausiai galite gauti tiesiai iš gamintojo. Tačiau jeigu tokių rekomendacijų nerandate, patariame tai daryti kas pusę metų. Šiais laikais čiužiniai internetu – populiarus būdas įsigyti šį pirkinį. Jeigu ir jūs taip įsigijote šį baldą, informaciją apie tai, kaip dažnai reikia apsukti čiužinį galite rasti gamintojo svetainėje.

Kaip taisyklingai apsukti čiužinį?

Kai nusprendžiate apsukti savo čiužinį, pirmiausia tam pasiruoškite. Tai yra patraukite spinteles, lempas ar kitus baldus, esančius šalia lovos. Taip ne tik išvengsite nereikalingų kliūčių, bet ir pavojaus kažką sudaužyti. Tuomet švelniai ir atsargiai apsukite čiužinį 180 laipsnių. Vadinasi, galvos ir kojų pusės yra pakeičiamos vietomis.

Šis procesas – puikus laikas išsiurbti po čiužiniu esančius nešvarumus. Per laiką po juo kaupiasi dulkių erkutės, mikrobai ir kiti alergenai, kurie gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimo simptomus: čiaudulį, gerklės perštėjimą, odos bėrimus, kvėpavimo sunkumą ir t. t.

Jeigu jūsų čiužinys yra pritaikytas apsukimui, būtinai tai reguliariai darykite. Juk kas nenori pasistengti išlaikyti gerą šio gaminio kokybę ilgesnį laiką? Tad pasinaudokite straipsnyje suteikta informacija ir džiaukitės kokybišku miegu ant patogaus čiužinio.