Šilalėje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelė

Šilalės gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Šilalėje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėje.

Plėtrą į regionus „Barbora“ vykdo glaudžiai bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Maxima“. Internetu užsakytus maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus gyventojai galės atsiimti vienoje iš jų mieste ar miestelyje esančių „Maxima“ parduotuvių.

„Reaguodami į šiandieninę situaciją, plėtrą į regionus paskubinome. Kartu su „Maxima“ ir jos darbuotojais per savaitę nuveikėme milžinišką darbą – ilgai brandintą idėją per itin trumpą laiką pavertėme visose apskrityse gyventojams prieinama paslauga. Matydami didelį gyventojų interesą rinktis mažiau rizikingą būdą apsipirkti, norėjome kuo greičiau sudaryti tokias galimybes toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems žmonėms. Šiandien užsisakyti maisto produktų neišeidami iš namų ir atsiimti juos nelūkuriuodami eilėse jau gali ir Šilalės gyventojai. Kasdien „Barbora Express“ stotelių tinklas plėsis ir į kitus regionus, iki savaitės pabaigos atsiras 38-iuose miesteliuose visose apskrityse. Šiuo metu mums svarbu užtikrinti gyventojams kuo patogesnį ir saugesnį apsipirkimą“, – apie plėtrą kalba Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

Sieks aptarnauti kuo daugiau pirkėjų

„Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelė Šilalėje veikia „Maxima“ parduotuvėje M. K. Dariaus ir Girėno g. 12. Internetu užsakytas prekes suruošia ir pirkėjams atiduoda parduotuvės darbuotojai.

„Šiandien sunku įvertinti, kiek kiekviena pirkinių atsiėmimo stotelė kasdien surinks ir atiduos užsakymų. Stebėsime, kaip mums sekasi, kokia apsipirkimo internetu paklausa kiekviename mieste ir miestelyje. Matydami poreikį, pajėgumus didinsime. Siekiame, kad kuo daugiau gyventojų galėtų pasinaudoti galimybe apsipirkti dar patogiau ir greičiau“, –  apie pirkinių stotelių pajėgumus kalba A. Mikalauskas.

Kaip apsipirkti elektroninėje parduotuvėje „Barbora“?

Apsipirkti e. parduotuvėje „Barbora“ galima greitai ir paprastai. Naudojantis „Barboros“ paslaugomis pirmą kartą, rekomenduojama užsiregistruoti e. parduotuvės interneto svetainėje Barbora.lt. Užsiregistravę vėliau užsakymus galėsite pateikti dar greičiau ir patogiau.

Kaip pirkti:

 • Užėję į Barbora.lt svetainę, pasirinkite savo apskritį. SVARBU! Užsakyti prekes kol kas galima tik interneto svetainėje barbora.lt, atsidarius ją savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone.
 • Pateksite į įprastą e. parduotuvės aplinką, kurioje galite naršyti ir rinktis prekes iš jums siūlomo asortimento.
 • Suformavę pirkinių krepšelį, jį matysite dešiniame svetainės krašte. Norėdami pateikti užsakymą, spauskite „Pirkti“. Minimali pirkinių krepšelio vertė – 19,99 Eur. Jokie kiti papildomi mokesčiai netaikomi.
 • Jums bus pasiūlyta pasirinkti atsiėmimo būdą – rodomi jūsų apskrityje esančių „Barbora Express“ stotelių adresai.
 • Pasirinkite jūsų mieste esančią „Barbora Express“ stotelę.
 • Paspaudę „Mokėti“, pasirinkite jums patogų apmokėjimo būdą. Siekiant užtikrinti kuo didesnį gyventojų saugumą ir prevenciją šiuo koronaviruso COVID-19 plitimo laikotarpiu, atsiskaityti už prekes kol kas bus galima tik iš anksto – per el. bankininkystę ar su paskyra susieta mokėjimo kortele.
 • Prekes jums suruoš ir atiduos „Maxima“ parduotuvės darbuotojai. Jas atsiimti pirkėjai galės specialiais „Barbora“ simboliais pažymėtoje vietoje nuo 10 iki 20 val.

Pasak „Barboros“ vadovo, nauja paslauga pasieks tuos gyventojus, kurie iki šiol neturėjo jokios galimybės kasdienių prekių ir maisto produktų įsigyti internetu. Šiandieninėje situacijoje, kol šalis gyvena karantino sąlygomis, praktiškai į kiekvieno namus ateinanti parduotuvė, tikimasi, prisidės prie COVID-19 koronaviruso plitimo prevencijos.

63 KOMENTARAI

 1. コメント ※ TzedakaGame(ツェダカゲーム)はまだ若いオンラインカジノなので、コンテンツリリース時にはアプリゲームと同じくオープンセールなども計画されています! コツ?そんな簡単に勝てたら苦労しないよ! では、今あるオンカジのスロットと4号機を比べて、どちらが勝てる可能性が高いのか、おもしろいのかを比較してみましょう。 『ミスターリッチ』は4号機時代の『吉宗』と似ているオンラインスロットです。BIGボーナスは711枚の払い出しで、おなじみの「1G連」も搭載しています。 4号機にあったような、熱くなれる一瞬や、連チャン性能がオンカジにはあります! しかし未だ「オンラインカジノは詐欺だ」「違法だ」と言う一定層の方がいらっしゃるので、ご心配であれば下記の記事よりTzedaka(ツェダカ)の内容を確認してみてもいいかもしれません。 オフラインのためランキングが表示できません パチスロ4号機に近いスロットが打てるオンラインカジノをご紹介します。 現在の6号機が面白くないパチスロファンは、エルドラードでかつての4号機時代のパチスロを楽しんでみてはいかがでしょうか。 ST機のような1G連チャン、AT機のように一瞬で大量獲得するような流れもオンカジスロットと4号機の類似点でしょう。 この広告は、90日以上更新していないブログに表示しています。
  https://comeagain.or.kr/g5/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=475
  ライブカジノに力を入れており、業界NO.1となる13社を導入しテーブル数は200を超えます。また、ローリングチップ&月間キャッシュバックの2段構えで業界NO.1の還元システム、入出金即時対応、出金上限額なし、サポートが24時間365日など、サービスの品質にも力を入れています。 オンラインカジノの出金条件とは?出金条件が甘いオンラインカジノも紹介 じゃあオンラインカジノで勝てない理由と、勝率を上げるための攻略法を紹介するから、しっかりと聞いておくんだぞ。 数列を消化しきってはじめて利益が出るベット方法のため、短期決戦というよりは長っ尻しながらカジノを楽しみたい人向けの賭け方かもしれません。 Paytra(ペイトラ)とは?登録方法や入出金方法、手数料やメリット・デメリットを解説 ログイン カジノコインは、カジノエントランスにあるコイン販売所で1枚20ゴールドで購入できます。 オンラインカジノで負けない方法は、以下の通りです。 ここでは、オンラインカジノの攻略法を一覧で紹介するとともに、効果的に使うためにポイントや相性の良いカジノゲームなどを解説していきます。 ここでは、オンラインカジノの攻略法を一覧で紹介するとともに、効果的に使うためにポイントや相性の良いカジノゲームなどを解説していきます。

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą