Kepykla „Molupis ir ko“ tobulina savo strategiją

Viena didžiausių kepyklų Vakarų Lietuvoje „Molupis ir ko“ atsisako nuosavų parduotuvių tinklo. Nuo šiol 14 parduotuvių, kaip pranešama, valdys mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, 2 parduotuves –

UAB „Šilalės prekyba“ ir 4 parduotuves – V. Vilkiaus įmonė. Už gautas investicijas bendrovė ruošiasi atnaujinti jau prekyboje esančią produkciją.

Per pastaruosius kelerius metus duonos gaminių rinka Lietuvos regionuose traukėsi, mat gyventojų demografija taip pat ženkliai mažėjo – taip sukeldama neramumų iki tol čia sėkmingai prekiavusiai „Molupis ir ko“ kepyklai.

„Sandorį, visų pirma, siejame su didesnių galimybių paieška – teigiamais pokyčiais duonos versle, naujomis ambicijomis. Vien tam, kad atitiktume pirkėjų poreikius esame pasirengę atsisakyti nuostolingų gaminių ir kurti naują duonos produktų liniją. Nors dalis pamėgto asortimento išliks.“ – apie tolesnę „Molupis ir ko“ strategiją pasakoja kepyklos vadovas Matas Pozingis ir priduria, kad pirkėjai taip pat išvys atnaujintą kepyklos logotipą bei patogias, patrauklesnes produktų pakuotes.

Kaip teigiama, dar liepos pirmojoje pusėje vykdyta klientų apklausa parodė, kad pirkėjams trūksta sveikesnių produktų. Degustacijų dalyviai buvo linkę ragauti mažiau kalorijų turinčius, natūralaus skonio ir tekstūros produktus. Testuodama naujus receptus įmonė ketina atsižvelgti į šių dienų vartotojų poreikius ir pasikeitusius duonos vartojimo įpročius.

Anot kepyklos vadovo, naujoji įmonės strategija nepalies įmonės darbuotojų. „Prieš užverdami savo parduotuvių duris jau tarėmės su partneriais, kad ji persamdytų mūsų darbuotojus. Todėl išties džiugu, kad išeitį rasti pavyko: darbuotojams pasiūlėme sudaryti sutartis su naujaisiais parduotuvių savininkais.“

Numatyta, kad įmonei užbaigus sandorį, prekyviečių lentynose pirkėjai ir toliau matys kepyklos produkciją, galės užsisakyti proginių kepinių – duonos, pyragų, tortų.

Tauragėje, kur ir įsikūrusi „Molupis ir ko“ kepykla, ir toliau veiks prieš metus atsinaujinusi firminė kepyklos parduotuvė (Vytauto g. 77) ir šalia kepyklos veikianti parduotuvė (Paberžių g. 8).

Planuojama, kad naujosios „Gulbelės“, „Šilalės prekybos“ ir V. Vilkiaus įmonės parduotuvės duris atvers rugpjūčio mėnesį.

50 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą