Padovanokime vaikams kalėdinę svajonę

Atskubėjęs lapkritis vis dažniau primena, kad didžiausia metų šventė – Kalėdos – jau nebe už kalnų. Tad dažnas pagalvojame apie tai, ką dovanosime savo patiems artimiausiems. Tačiau šį kartą kviečiame pagalvoti apie vaikus, kurie gyvena sunkiose socialinėse sąlygose ir dovanų gali nesulaukti.

Vaiko teisių apsaugos skyrius jau antrus metus bendradarbiaudamas su projekto „Vaikų svajonės“ sumanytoju vilniečiu Juliumi Gregorausku (antrasis projekto iniciatorius – Andrius Čepkus), dalyvauja Projekto įgyvendinime.

Pagrindinis darbo krūvis tenka seniūnijų socialiniams darbuotojams, kurie atsakingi už  svajonių iš socialinės rizikos šeimose gyvenančių vaikų surinkimą, anketų užpildymą  bei perdavimą Vaiko teisių apsaugos skyriui, kuris anketas sutikrina, koreguoja ir persiunčia vienai iš Projekto koordinatorių. Socialiniai darbuotojai taip pat bendrauja ir su Svajonės įgyvendintoju.

Nuoširdžiai tikime, kad ir Šilalės rajono žmonės, norintys bei turintys galimybių, gali padėti įgyvendinti ne tik mūsų rajono, bet ir kitų Lietuvos vaikų svajones. Tereikia tiek nedaug, tik pasirinkti svajonę internetiniame puslapyje  www.vaikusvajones.lt ir ją įgyvendinti.

Birutė Sragauskienė
Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

vaiku-svajones-logo

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą