Šiuo metu Šilalės rajone nustatytas 8-asis COVID-19 atvejis. Rekomendacijos įstaigoms

Pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus kriterijus, aukštos rizikos savivaldybėmis laikomos tos, kuriose suminis dviejų savaičių sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų didesnis nei 16 ar per tą patį laiką nustatyta daugiau kaip penki COVID-19 ligos atvejai savivaldybėje. Šiuo metu Šilalės rajone yra 8 asmenys, kuriems nustatytas koronavirusas.

Savivaldybės teritorijoje stebint COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą visuomenėje, registruojant išplitusius šios ligos protrūkius, atsižvelgiant į konkrečią situaciją, Šilalės rajono įstaigoms ir įmonėms rekomenduojame vadovautis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencijos priemonėmis – išlaikyti atstumą, dėvėti kaukes, laikytis rankų ir aplinkos higienos, valdyti srautus, stebėti sveikatą ir kt. Atsižvelgiant į sergamumo rodiklį, visas konkrečias rekomendacijas atskiriems sektoriams rasite paspaudę čia.

Atsižvelgdami į didėjantį užsikrėtusių asmenų skaičių, prašome gyventojų saugoti savo ir aplinkinių sveikatą laikantis įprastinių apsaugos priemonių, išlikti ramiems ir susitelkusiems.

Rūta Budrė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

77 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą