Plaukelių šalinimo patarimai

Plaukelių šalinimo procedūros ne visuomet yra malonios, tačiau šilti orai ar noras užsidėti suknelę tikrai paskatina šiai procedūrai pasiryžti. Dabar yra įvairiausių būdų kaip susidoroti su kūno plaukeliais, tačiau populiariausios depiliacijos priemonės išliko skustukai ir, žinoma, vaškas.

Skustukas leidžia greitai džiaugtis švelnia oda, tačiau jau po dienos galima pastebėti atauginėjančius plaukelius. Vaškas džiugina galimybe džiaugtis glotnumu kur kas ilgiau, tačiau tokia plaukelių šalinimo procedūra tikrai užtrunka. Nėra vienos geriausios depiliacijos priemonės, tačiau yra taisyklingiausi būdai kaip priemonę naudoti, kad būtų išgautas geriausias rezultatas.

Patarimai naudojantiems skustukus

 • Skubėjimas nėra geras būdas išgauti geriausią rezultatą. Taigi, pirmiausia reikia atsipalaiduoti šiltame vandenyje, leisti odai pamirkti ir tik tuomet pradėti depiliaciją.
 • Prieš pradedant šalinti plaukelius, verta naudoti šveitiklį, kuris pakels prigludusius plaukelius ir pašalins negyvas odos ląsteles.
 • Skutant plaukelius rekomenduojama naudoti šiltą, o ne šaltą vandenį. Jis suminkštins odą bei plaukelius, todėl skutimosi procedūra bus kur kas sklandesnė.
 • Depiliacijos priemonės, kurios yra skirtos prieš plaukelių kutimą yra būtinos. Didelė klaida yra nieko nenaudoti. Putos, specialūs kremai bei kitos priemonės suminkština odą, apsaugo nuo odos pažeidimo šalinant plaukelius skustuku.
 • Jei plaukeliai dažnai įauginėja arba kūno oda yra labai jautri, rekomenduojama skusti plaukelius jų augimo kryptimi. Taip pat labai svarbu užtikrinti, jog skustukas būtų aštrus, neatšipęs, kitokiu atveju galima sudirginti odą.

Patarimai naudojantiems depiliacinį vašką

 • Turint itin jautrią odą, rekomenduojama rinktis specialiai tokiam odos tipui pritaikytą vašką. Jei oda taip pat yra linkusi alergizuoti, verta išbandyti cukraus pastą.
 • Sausai odai labiausiai tinka eteriniais aliejais praturtintas depiliacinis vaškas.
 • Vaškas efektyviai plaukelius šalina tuomet, kai jų ilgis yra bent 3-4 milimetrai.
 • Tokios depiliacijos priemonės kaip vaškas turi būti naudojamos tik gerai nušveitus odą. Taip vaškas geriau apims plaukelius, todėl procedūros rezultatai bus nepriekaištingi.
 • Vašką reikia tepti plaukelių augimo kryptimi, o nuplėšti prieš jų augimo kryptį. Jei ant odos lieka vaško likučių, juos lengvai pašalinti galima naudojant kūno aliejų.
 • Po tokios procedūros, verta naudoti drėkinamąsias kūno priemones, kurios nuramins odą.

Plaukelių šalinimas gali būti kur kas greitesnė ir sklandesnė procedūra, jei turimos priemonės naudojamos taisyklingai. Žinoma, labai svarbu, jog ir pačios priemonės būtų kokybiškos, tinkančios jūsų odai ir patogios naudojimui. Itin didelį kokybiškų kosmetikos priemonių pasirinkimą galite rasti – www.kosmetikosparduotuve.lt.

49 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą