Greitas ir išsamus maisto netoleravimo testas

Susiduriate su nepageidaujamomis organizmo reakcijomis į tam tikros rūšies maistą? Neatskiriate ir nesusigaudote, kokie tiksliai produktai nėra Jums tinkami vartoti? Tokiu atveju, naudingas specialus maisto netoleravimo testas, kuris bus atliktas greitai ir patikimai, gaunant išsamius rezultatus. Skaitykite toliau ir sužinokite apie tyrimus bei kur dėl jų galite kreiptis esant būtinybei.

Maisto netoleravimo tyrimai

Maisto netoleravimo tyrimus naudinga atlikti tuomet, kai susiduriate su simptomais, tačiau nepavyksta nustatyti jokių susirgimų įprastais būdais. Tuomet testas dėl maisto netoleravimo suteiks daug naudingos informacijos, kurį naudinga žinoti sau pačiam, jau vien dėl to, kad galėsite lengviau ir geriau pasirūpinti sveika, Jums individualiai tinkama mityba.

Kuo skiriasi maisto netoleravimas nuo alergijos?

Maisto netoleravimas ir alerginė organizmo reakcija nėra tie patys dalykai. Alergija paprastai yra lengviau pastebima ir nustatoma, jos simptomai aiškūs, pasireiškia greitai. Kuomet organizmas tiesiog netoleruoja maisto, tų simptomų pradžioje galite net nepastebėti. Būtent todėl yra reikalingi specialūs tyrimai, kurie padės patikimai ir greitai nustatyti netinkamus maisto produktus.

Maisto netoleravimo simptomai gali būti skirtingo stiprumo ir pasireiškia kiekvienam individualiai. Kiekvieno organizmas yra unikalus, kaip ir reakcijos į maistą, todėl pasireiškia labai skirtingai. Kai kurie iš jų gali išvis nepasireikšti.

Galimi šie maisto netoleravimo simptomai:

  • sutrikęs virškinimas;
  • prasta savijauta;
  • galvos skausmas;
  • energijos lygio praradimas;
  • chroniškas nuovargis;
  • sąnarių skausmai;
  • odos bėrimai;
  • ir kt.

Jeigu kamuoja šie požymiai, kreipkitės į Affidea klinikos specialistus dėl tyrimų. Tyrimų metu tiriami skirtingi maisto produktai ir organizmo reakcija į juos, taikomos modernios ir labai efektyvios metodikos. Išankstinio pasiruošimo tyrimams nereikia, tai visai greiti ir lengvi tyrimai, kurių metu nepajusite žymesnio diskomforto ar skausmo. Tai bus puiki galimybė sužinoti tikslius rezultatus ir geriau pažinti savo organizmą bei individualius mitybos niuansus.

Užsirašykite maisto netoleravimo testui ir jau visai netrukus sužinosite išsamius rezultatus! tiksli maisto netoleravimo testo kaina priklauso nuo tiriamų produktų kiekio.