Šilales rajono meru isrinktas A. Meiženis

IŠiandien vyksta tiesioginių savivaldybių merų rinkimų antrasis turas.

Šilalėje dėl mero posto rungiasi daugiausiai balsų pirmajame ture surinkę: Tvarkos ir teisingumo atstovas Algirdas Meiženis ir Lietuvos Krikščionių demokratų atstovas, dabartinis rajono meras Jonas Gudauskas.

Šilališkiai rinkimuose dalyvavo gana aktyviai – 55,87 proc. Tai trečias pagal aktyvumą miestas Lietuvoje.

Rezultatai:  Apylinkių skaičius – 27 (duomenys iš 27 apylinkių)
A. Meiženis – 51,08 proc.
J. Gudauskas – 48,06 proc.

 

5 KOMENTARAI

  1. Aš negaliu patikėti, kad Šilalės rajono žmonės yra tokie patiklūs ir nuolankūs eiliniams provincijos dogmatikams tokiems kaip A. Meiženis. Kai teisėsaugoje dirbantis žmogus, skelbiasi, kad įneš į savivaldą daugiau “teisingumo”, tačiau ironiškai atstovauja teistų ir teisiamų asmenų partiją, kurios iki šiol idealizuojamas įkūrėjęs ir dvasinis lyderis Paksas nusivalė kojas į Lietuvos Respublikos konstituciją. A. Meiženio nors ir nepažįstu, tačiau jo rinkiminiai lozungai, partijos programa ir išrinkimas savaime simbolizuoja visas savivaldos rinkimų ir, iš esmės, Lietuvos provincijų problemas.

  2. Katastrofa!darė tvarka Šilalės PK, darė tvarka Panevezio PK, darė tvarka Tauragės VPK,išvadą visur gavosi meslide,kol pono Meizenio privirtos košės neisrebdavo jo kolegos pvz.R Rudminas dabartinis Telšių AVPK vadovas,na o kas gražiausia kai toks pilietis kaip Meizenio susislieja bei atstovauja susikompromitavusei partijai,bei ateina daryti tvarkos Šilalės rajone.mieli Šilalės r. zmones prisiminkite ši straipsniuka po 4m.apsizvalgykite aplink,ir paklausite savęs už ką atidaviau balsą 2019m.Silales r.mero rinkimuose,pasakysiu jau dabar(už naivia agitacija)patikekite šis meras kurį jūs issirinkote nieko naujo nenuveiks, išskyrus savireklama man asmeniškai yra tekę bendrauti su būsimu Šilalės r.meru ir galiu nuo širdies pasakyti,jog tai žmogus savimila kuriam kitų žmonių nuomonė yra lygi 0 daugiau nenoriu net kalbėt kas tai per…….Žinau tik vieną kad ma Šilalėje bus šlykštu giventi kol tokie pad…bandys daryti kažkoke tai tvarka rajone.(Košmaras)!

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą