Šilalėje atidaryta pirmoji rajone ir moderni veterinarijos klinika

Liepos 10 dieną Šilalėje, Dariaus ir Girėno 29A, atidaryta pirmoji ir vienintelė naminių gyvūnų gydymo įstaiga. Jos šeimininkai – diplomuoti ir patyrę veterinarijos gydytojai Dovilė ir Mindaugas Lidžiai. Ši veterinarijos klinika – jų išsipildžiusi svajonė turėti jaukią ir modernią gyvūnėlių kliniką savo gimtajame krašte.

Jauni, tačiau su didele patirtimi

Dovilė ir Mindaugas prieš septynerius metus baigė tuometinę Lietuvos veterinarijos akademiją (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) Kaune, kur įgijo veterinarijos gydytojų specialybes. Šilališkis Mindaugas būti veterinarijos gydytoju svajojo jau mokykloje ir atkakliai to siekė. Tuo tarpu Laukuvoje gimusi ir augusi Dovilė šią profesiją pasirinko sekdama savo tėčio, veterinarijos gydytojo, pėdomis.

Taip jau sutapo, kad po studijų abu įsidarbino toje pačioje gerai žinomoje ir didelį patirtį turinčioje veterinarijos klinikoje Klaipėdoje. Čia jie įgijo praktinių žinių, pradedant nuo to, kaip rūpintis kasdiene šuns, katės ir kitų naminių gyvūnų sveikata, iki sudėtingiausių ne vieną valandą trunkančių operacijų. Siekdami kelti savo kvalifikacijas, Dovilė ir Mindaugas vyko stažuotis į Ukrainą, Maltą, Latviją, Lenkiją, Estiją, dalyvavo įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose.

Grįžo į gimtinę

Grįžti ir dirbti gimtajame Šilalės rajone sutuoktiniai planavo jau seniai. Tačiau galutinai apsisprendė po kraštiečių raginimų atidaryti savo veterinarijos kliniką, juo labiau, kad dažnai sulaukdavo skambučių iš giminaičių, draugų, kaimynų ir pažįstamų pakonsultuoti, ar prašymo, grįžtant namo, į Šilalę, užsukti apžiūrėti sergančio augintinio. Iškvietimų sulaukdavę taip dažnai, kad Dovilei ir Mindaugui gimė idėja atidaryti savo naminių gyvūnų kliniką Šilalėje.

Pavadinimas verčia nusišypsoti

Klinikos savininkai teigia, kad įstaigai pavadinimą galvojo ilgai. Pasak jų, tai turėjo būti pozityvus ir nusišypsoti priverčiantis pavadinimas, tuo pačiu atitinkantis klinikos veiklos pobūdį ir misiją. Laimingas – reiškia būti sveikas, prižiūrėtas ir mylimas, o kalbant apie ūsus – juk juos turi beveik kiekvienas gyvūnas.

Klinikoje – naujausia įranga

Veterinarijos klinikoje bus atliekami šunų, kačių ir kitų naminių gyvūnų profilaktiniai patikrinimai, ligų diagnostika ir gydymas. Gydykloje bus teikiamas platus veterinarinių paslaugų spektras: konsultacija gyvūno laikymo bei mitybos klausimais, profilaktinė vakcinacija, dantų apnašų valymas, laboratoriniai kraujo bei šlapimo tyrimai, chirurginės operacijos, dokumentų tvarkymas norintiems gyvūną išsivežti į užsienį, gyvūnų čipavimas. Taip pat bus galima įsigyti pašaro bei kitų prekių savo augintiniui. Esant skubiems atvejams, gydytojai yra pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu, netgi atvykti į namus.

Atidarymo šventė

Pirmoji ir kol kokas vienintelė veterinarijos klinika Šilalės rajone atidaryta praėjusį penktadienį. Į atidarymo šventę buvo pakviesti rajono valdžios atstovai, veterinarijos tarnybos vadovybė, savininkų artimieji ir draugai.

Simbolinę juostelę perkirpo patys savininkai Dovilė ir Mindaugas Lidžiai bei Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Savivaldybės vadovas linkėjo, kad naujai atidaryta gydymo įstaiga taptų gyvūnų sveikatos ir gerovės sergėtoja, vilties greičiau pasveikti ir profesionalios pagalbos veterinarijos klinika. Gydymo įstaigą pašventino ir sveikinimo žodį tarė karo kapelionas Remigijus Monstvilas. Sveikinimų taip pat sulaukta iš Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Vaitiekaus, direktoriaus pavaduotojos Veros Macienės, Šilalės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Antano Bliūdžiaus ir vyr. veterinarijos gydytojo-inspektoriaus Egidijaus Jakšto.

Su veterinarijos gydytojais galima susisiekti šiais telefonais: 8 (681) 609 28 (Dovilė), 8 (645) 938 94 (Mindaugas).

www.tauragesradijas.lt  informacija

Aurelijos Bacevičienės nuotr.

 

Šilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinikaŠilalėje atidaryta pirmoji moderni veterinarijos klinika

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą