Sausio 13-osios proga jaunieji konservatoriai įkūrė Laisvės namelį

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Tai viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų. Jau metai iš metų šios šventės atminimo simboliu yra tapęs neužmirštuolės žiedas. Jaunųjų konservatorių lygos (JKL) Šilalės skyriaus nariai pasiaukojusiųjų už laisvę atminimą pagerbė nauja iniciatyva – įkūrė Laisvės namelį, kuriame buvo dalijamos neužmirštuolės.

Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, sekmadienį, būrelis jaunuolių pagrindinę Šilalės miesto gatvę nuspalvino mėlynai, sukurdami neužmirštuolių pievą. Nepabūgę žvarbaus oro, tokiu būdu jaunimas priminė apie svarbią valstybinę šventę. Jaunieji konservatoriai taip pat kvietė pasivaišinti pačių keptais gardžiai sausainiais ir sušilti su puodeliu mėtų arbatos.

Renginio rezultatai iš tiesų džiugina: išdalinta net 16 litrų arbatos, neužmirštuolių pievą papuošė 720 žiedlapių, susidomėjusiems padovanota daugiau nei 400 žiedelių.
Nors tai buvo tik pirmasis JKL Šilalės skyriaus organizuotas renginys, tačiau žingeidus ir patriotiškai nusiteikęs jaunimas žada šilališkius nustebinti dar ne viena iniciatyva!

Agnė Dirmantaitė, JKL Šilalės skyriaus narė

Urtica

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą