Rugpjūčio mėnesį numatomos prevencinės priemonės keliuose

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, rugpjūčio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Rugpjūčio 2-5 d. ir 18-20 d. vyks pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė. Taip pat rugpjūčio 2-5 d. bus vykdoma ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Rugpjūčio 8-14 d. pareigūnai vykdys transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolę.
Rugpjūčio 13-16 d. bus vykdoma vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.
Rugpjūčio 22-25 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.
Rugpjūčio 26-28 d. dėmesys bus skiriamas dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolei.
Raginame visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių ir būti drausmingiems.

Primename, kad asmenys, važiuojantys elektriniais paspirtukais, privalo tai pat laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, būti atidžiais, saugoti save bei gerbti kitus eismo dalyvius. Tėvai duodami elektrinį paspirtuką vaikams, turėtų atkreipti dėmesį į jų saugumą.
Labai svarbu, kad mažamečiai dėvėtų apsaugos priemones – šalmus. Jų nedėvėjimas gali baigtis itin skaudžia nelaime.
Saugios likusios vasaros!