Paskelbti „Auksinis jaunimas 2016“ nominantai

Jau trečius metus iš eilės organizuojami apdovanojimai „Auksinis jaunimas“, įgavo pagreitį ir šiemet.

Prieš kelias savaites paskelbėme aktyviausių, daugiausiai Šilalės kraštui nusipelniusių jaunuolių ir vieno su jaunimu dirbančio vadovo atranką „Auksinio jaunimo“ apdovanojimams. Per dvi savaites sulaukėme net 54 paraiškų, tad komisijai, kurią sudarė Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, mero patarėja Rima Kairytė-Norvilienė, jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Jakštienė, ŠRVJOS „AS“ pirmininkė Guoda Juškaitė ir ŠRVJOS „AS“ valdybos narys Modestas Stonys, buvo tikrai daug darbo, kadangi reikėjo išrinkti tik 9 nominantus. Visi pasiūlyti jaunuoliai ir vadovai yra aktyvūs ir pavyzdingai veikiantys Šilalės rajone. Toliau skelbiame atrinktus „Auksinis Jaunimas 2016“ nominantus:
1. Karolina Radzevičiūtė
2. Gediminas Zaranka
3. Ugnė Košinskaitė
4. Indrė Pocevičiūtė
5. Kotryna Kerpytė
6. Edita Ambrozaitė
7. Saulius Knystautas
8. Gabija Aurylaitė
9. Laima Andrejauskienė

Šilalės krašto garsinimas nacionaliniuose projektuose, savanorystė ligoninėse, organizacijose, bendruomenių, jaunimo vienijimas – tai tik dalis priežasčių, kodėl šie jaunuoliai ir su jaunimu dirbantis vadovas bus apdovanoti.

Gruodžio 30, prieš paskutinę šių metų dieną, 18 valandą ateik į Šilalės kultūros centrą, įvertink nominantų nuveiktus darbus, pasidžiauk nuostabia švente ir šiuos metus užbaik prasmingai!

Šilalės visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“

auksinis-jaunimas