Lietuvių bendruomenėms Sovetske šilališkiai padovanojo per 800 knygų

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas kvietė šilališkius padovanoti naujų arba jau perskaitytų knygų lietuvių bendruomenėms Sovetske (Kaliningrado sritis).

Džiaugiamės, kad į šį kvietimą atsiliepė ne tik gyventojai iš viso rajono, bet ir mokyklos, kultūros, gydymo įstaigos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilalės filialas, Šilalės kraštiečių draugija ir kt.

Iš viso padovanota daugiau nei 800 knygų. Tai puiki dovana mūsų tautiečiams, kuri, tikimasi, padės išsaugoti lietuvių kalbą, puoselėti tautiškumą ir kultūrines vertybes.

Šilalės rajono savivaldybės meras J. Gudauskas simbolinį knygų apie Lietuvą ir Šilalės kraštą ryšulėlį Lietuvos Respublikos konsului Sovetske Broniui Makauskui įteikė per Šilalės rajono savivaldybės padėkos vakarą, vykusį gruodžio 15 dieną Šilalės kultūros centre.

Savivaldybės vadovas taip pat įteikė Lietuvos automobilių kelių direkcijos dovanotus atšvaitus. Beje, Lietuvos automobilių kelių direkcija mažiesiems tautiečiams padovanojo ir per 200 knygelių vaikams apie saugų eismą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dovanojusiems knygas!

Rima Norvilienė, Šilalės rajono savivaldybės mero patarėja