Pareigūnų dėmesys mažiesiems eismo dalyviams

Kaip ir žadėjo visą rugsėjo mėnesį pareigūnai skiria ypatingai daug dėmesio jauniesiems eismo dalyviams. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi laikotarpyje nuo rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 25 d. lankėsi įvairiose mokymosi įstaigose ir bendravo su mažaisiais eismo dalyviais.

Per minėtą laikotarpį pareigūnai aplankė visas 13 Šilalės rajono mokyklų ir Šilalės lopšelį darželį „Žiogelis“. Mokyklose pareigūnai susitiko su ikimokyklinio ugdymo grupėmis, pirmųjų klasių mokinukais. Apsilankymo metu buvo kalbėta apie saugų elgesį gatvėje, pasakota apie važiavimo dviračiu, riedučiais bei paspirtuku taisykles. Taip pat pademonstruoti vaizdo filmukai, skaidrės apie saugų eismą. Pareigūnai džiaugiasi, kad mažieji buvo ypatingai aktyvus. Jie atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus, o atsisveikindami įteikė atminimo dovanėles – skirtukus bei atvirukus su saugaus elgesio gatvėje taisyklėmis.

Pareigūnai taip pat susitiko su mokyklinių autobusų vairuotojais ir jiems priminė, kad visi moksleiviai, važiuojantys autobuse, privalo sėdėti, turi būti prisisegę saugos diržais. Akcentuota, kad autobusų vairuotojai turi užtikrinti vaikų saugų įlipimą ir išlipimą, o mažamečiai iki 10 metų turi būti palydėti per gatvę. Vairuotojams taip pat primintos ir kitos aktualios taisyklės, susijusios su moksleivių vežimu, kurių privaloma laikytis.

Tauragės apskr. VPK Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai tikisi, kad tokie susitikimai tiek su mažaisiais eismo dalyviais, tiek su mokyklinių autobusų vairuotojais padės išvengti skaudžių eismo nelaimių.

apsilankymas_mokyklose2

45 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą