Pareigūnai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šilalės rajono kaimo bendruomene

Šių metų liepos mėnesį buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Šilalės rajono kaimo bendruomenių koordinacinio centro, atstovaujamo pirmininkės Indrės Jankauskaitės, ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK), atstovaujamo viršininko Rolando Kudijanovo.

Šios sutarties tikslas – įgyvendinti Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą, teikiant specializuotą kompleksinę pagalbą nukentėjusiems nuo smurto asmenims Šilalės rajono teritorijoje. Minėta sutartimi Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK įsipareigoja ne tik dalintis informacija su centru apie smurto artimoje aplinkoje atvejus ar teikti reikalingą statistiką, susijusią su smurto artimoje aplinkoje atvejais Šilalės rajono teritorijoje, bet ir esant galimybei dalyvauti Koordinacinio centro rengiamuose seminaruose, susitikimuose ir kituose renginiuose, sprendžiant klausimus, susijusius su specializuotos kompleksinės pagalbos nuo smurto artimoje aplinkoje nuketėjusiems asmenims teikimu.

Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK pareigūnai tikisi, kad bendradarbiavimas su Šilalės rajono kaimo bendruomenių koordinaciniu centru bus naudingas, o teikiama pagalba nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje asmenims bus dar efektyvesnė.

Tauragės VPK informacijaimage-f920d7a83751a9896bb7845884cb7ccbc2c6f55b44451fcacc0059624739aa5f-V

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą