Padovanojo treniruoklius

Sekmadienį, rugsėjo 11 dieną, Šilalės rajono socialinių paslaugų namų auklėtiniams įteikti du treniruokliai. Ši dovana nupirkta iš lėšų, surinktų per Atviras Šilalės štangos spaudimo varžybas. Mero taurei laimėti skirtos varžybos vyko rugpjūčio mėnesį, per Šilalės miesto šventę, o jas organizavo iš Šilalės kilęs sportininkas Karolis Aleksandravičius. Pastarasis yra Lietuvos jėgos trikovės čempionas, kuriam priklauso šalies rekordas štangos spaudimo rungtyje.

Vasarą vykusiose varžybose dalyvavo apie pusšimtis jėgos sporto profesionalų ir mėgėjų. Surinktas startinis mokestis buvo panaudotas kilniam tikslui – nupirktas sporto inventorius Socialinių paslaugų vaikams.

Dovaną būreliui vaikų įteikė ne tik pats sportininkas K. Aleksandravičius, atvykęs su savo tėčiu, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktoriumi Arūnu Aleksandravičiumi, bet ir Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas. Prie jų prisijungė šiuo metu Šiauliuose gyvenantis šilališkis, sportininkas, varžybų dalyvis Gintaras Taujenis.

Savivaldybės vadovas pasidžiaugė socialiai atsakingais mūsų krašto sportininkais, kurie rūpinasi mažiau galimybių turinčių vaikų aktyviu laisvalaikiu.

Nuoširdžių padėkos žodžių sulaukta iš Socialinių paslaugų namų direktoriaus pavaduotojos Loretos Bujienės ir, žinoma, vaikų, kurie pažadėjo naudotis treniruokliais ir turiningai leisti savo laiką po pamokų.

Rima Norvilienė, Šilalės rajono savivaldybės mero patarėja, autorės nuotr.