Mokomosios gaisrininkų pratybos Balsiuose

Lapkričio 6 dieną UAB „Raimex“, Balsių kaime, vyko planinės mokomosios gaisrininkų pratybos, kurias organizavo Tauragės APVG Šilalės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Pagal pratybų planą  įmonės patalpose kilo gaisras ir metalinė konstrukcija prispaudė žmogų. Virsdamas žmogus užgriuvo ant metalinio strypo ir sunkiai susižalojo.

Surengtų pratybų tikslas – tobulinti ugniagesių gelbėtojų praktinius ir orientacinius įgūdžius, dirbant su kitomis tarnybomis. Mokomajame renginyje dalyvavo Pajūrio, Laukuvos ir Upynos ugniagesių komandos, taip pat į įvykio vietą atvyko greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Gelbėjimo tarnybos mokėsi dirbti kaip viena komanda.

Pratybas stebėjo ir Jaunųjų ugniagesių gelbėtojų būrelio nariai, vadovaujami Vaidoto Kėblos, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektoriaus. Vaikams tai buvo puiki proga susipažinti su gelbėjimo tarnybų darbu.

Į pratybas atvyko Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, Teisės ir viešosios tvarkos specialistas Martynas Remeikis.

Po sėkmingai pasibaigusių pratybų Tauragės APVG Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Gintautas Ačas išsakė savo pastebėjimus. Nepaisant keleto nesklandumų, pratybos pavyko.

Inga Jonušauskaitė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė

Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą