Lankėsi Laukuvos, Kaltinėnų ir Upynos seniūnijose

Liepos 15 dieną Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus ir direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė lankėsi Laukuvos, Kaltinėnų ir Upynos seniūnijose.

Laukuvoje R. Vaitiekus ir V. Macienė, lydimi seniūno V. Ačo ir Norberto Vėliaus gimnazijos direktorės R. Kauneckienė, apžiūrėjo jau įrengtą sporto aikštyną, remontuojamą krepšinio aikštelę. Jie domėjosi vaikų žaidimų aikštelės ir lauko teniso kortų įrengimo darbais.

Savivaldybės atstovai Kaltinėnų miestelyje susitiko su seniūnu, apžiūrėjo žydų sinagogą, kalbėjosi apie gimnazijos sporto aikštyne vykdomus darbus bei aptarė kitus aktualius klausimus.

Direktorius ir pavaduotoja lankėsi sutvarkytoje Iždonų kaimo tvenkinio rekreacinėje teritorijoje, pasidžiaugė čia nuveiktais darbais.

Upynoje R. Vaitiekus ir V. Macienė susitiko su seniūnijos darbuotojais ir seniūne Stefa Kažukauskienė. Buvo aptariami pasiruošimo Vytogalos šventei darbai ir kitos svarbios seniūnijos problemos. Buvo kalbėtasi apie Upynos tvenkinio rekreacinės zonos sutvarkymą: laužaviečių įrengimą,  suoliukų ir stalų pastatymą.

 

Inga Jonušauskaitė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą