Gyventojų aptarnavimui atveriamas Mokesčių inspekcijos Šilalės padalinys

 Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo liepos 26 d. gyventojams atveriamas Šilalės gyventojų aptarnavimo padalinys, kuriame laukiami iš anksto užsiregistravę bei visų saugumo reikalavimų besilaikantys klientai. Primename, kad gyventojų patogumui ir toliau visas paslaugas teiksime nuotoliniu būdu paskambinus telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijas mokesčių klausimais – 1882. 

„Atvykti „gyvai“ konsultacijai patariame tiems klientams, kurie neturi galimybės pasinaudoti mūsų paslaugomis per nuotolį ar konsultuotis ir gauti reikiamą pagalbą telefonu. Kaip matome iš turimų pavyzdžių kituose miestuose ir miesteliuose, net ir atvėrus duris lankytojams, mūsų klientai ir toliau aktyviai naudojasi elektroninėmis bei nuotolinėmis VMI paslaugomis“,- sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.

Registruotis vizitui galima bendruoju VMI paslaugų telefonu 8 5 2191 777 (paskui reikia spausti 5, kad patekti pas registratores) nurodant, į kurį padalinį pageidautų atvykti. Užsiregistravusieji vizito dieną kviečiami atvykti punktualiai sutartu laiku, bet ne anksčiau nei likus 5-7 min. iki numatyto laiko. Klientų aptarnavimo padaliniuose lankytojai aptarnaujami laikanti Vyriausybės nustatytų reikalavimų, tarp jų  – laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, higienos reikalavimų, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. 

VMI ir toliau skatina gyventojus naudotis jos teikiamomis elektroninėmis paslaugomis. Taip pat gyventojams teikiamos nuotolinės paslaugos paskambinus telefonu 8 5 2191 777. Mokesčių klausimais konsultacijos teikiamos paskambinus 1882 (+370 5 260 5060). 

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą