Erasmus+ projekto susitikimas Slovakijoje

Projekte Erasmus+ „Essential Life skills“ dalyvaujantys Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8 klasės mokiniai Rokas Auryla,  Beatričė Rupšlaukytė, Neda Eitutytė bei mokytojos Irena Navikienė,  Aurelija Betingienė, Inga Andrijauskienė sausio 8-12 dienomis viešėjo Slovakijoje, Žilinos miesto mokykloje.

Slovakijoje vykusių užsiėmimų tema – finansai ir jų planavimas. Projekto susitikimo metu moksleiviai ir mokytojai iš Slovakijos, Graikijos, Italijos, Lenkijos bei Lietuvos turėjo galimybę susipažinti su įvairių šalių bankų teikiamomis paslaugomis. Praktinėse veiklose lygino mūsų šalies ekonominius rodiklius su partnerių šalių duomenimis. Paskaitoje apie namų biudžeto planavimą  mokiniai išgirdo, kaip teisingai reikėtų planuoti išlaidas. Projekto dalyviai lankėsi Slovakijos nacionaliniame banke, kuris įsikūręs Slovakijos sostinėje Bratislavoje, apsilankė senamiestyje. Labai daug susidomėjimo sukėlė išvyka į monetų kalyklą Kremnicoje.

Slovakijoje praleistas laikas projekto dalyviams buvo labai turiningas bei naudingas. Tai buvo puiki galimybė skatinti tarpkultūrinį bendravimą, įgyti žinių ekonomikos srityje, pagilinti anglų kalbos žinias ir, žinoma, pažinti nors mažą dalelę Slovakijos kultūros ir geografijos. Projektas finansuojamas iš Erasmus+ programos lėšų.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos

vokiečių ir rusų kalbos mokytoja Inga Andrijauskienė

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą