Automobilių lizingas: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Nors naudoto automobilio įsigijimas yra pasirenkamas kur kas dažniau nei naujo, tačiau toks sprendimas pasiteisina tikrai ne visada. Net ir tuomet, jei pasirinktos transporto priemonės būklė yra tiesiog nepriekaištinga, vėliau gali tekti skaudžiai nusivilti. Vis dėlto, taupyti naujam automobiliui gali tekti tikrai labai ilgą laiką, todėl automobilių lizingas gali būti tikrai palankia išeitimi. Tokia paslauga turi ne taip ir mažai privalumų, taigi, apžvelkime pačius svarbiausius.

Galimybė įsigyti visiškai naują transporto priemonę
Įprastai automobilių lizingas yra siūlomas keleriems metams, todėl įmokos įprastai nėra pernelyg didelės. Jei nusprendžiama nusipirkti naudotą transporto priemonę, dažniausiai tenka rinktis tokią, kuri atitinka tuometines finansines galimybes, nes visa pinigų suma įprastai yra mokama iš karto. Deja, jei perkama itin pigiai kainuojanti transporto priemonė, dažniausiai ji turi nemažai defektų, tad remontas pareikalaus gana didelių išlaidų. To tikrai galima išvengti, jei pasirenkamas naujas automobilis – pardavėjai pasirūpins, kad garantinis taisymas būtų atliekamas kuo greičiau ir sklandžiau.Didelis transporto priemonių pasirinkimas
Automobilių lizingas šiuo metu yra ganėtinai populiari paslauga, tad tikrai rasite pasiūlymų
įsigyti jus dominančią transporto priemonę. Natūralu, kad klientams įprastai reikia šiek tiek laiko apsispręsti, todėl pravartu apsilankyti automobilių lizingą siūlančių bendrovių internetinėse svetainėse, ir čia pasiskaityti pateiktą informaciją apie parduodamus automobilius. Jei kiltų tam tikrų klausimų, galite būti užtikrinti, kad į juos atsakys klientų aptarnavimo skyriaus specialistai – tereikės susisiekti nurodytais kontaktais.Ar įmokos bus labai didelės?
Nors įprasta manyti, kad automobilių lizingas nėra pakankamai gera išeitis įsigyti naują
transporto priemonę, nes paprasčiausiai manoma, kad numatytos įmokos bus labai didelės, ar kad

į kainą bus įtraukti nepaminėti papildomi mokesčiai. Vis dėlto, tikrai nėra jokio reikalo nerimauti, nes rinkdamiesi tinkamiausią pasiūlymą galėsite iš karto matyti, kiek jums kainuos ši paslauga. Tikrai neverta nuogąstauti, kad perkant automobilį išsimokėtinai palūkanos bus pernelyg didelės, nes transporto priemonėmis prekiaujančios kompanijos visada siekia pateikti geriausius pasiūlymus.Paprasčiau nei imti paskolą
Tenka pastebėti, kad automobilių lizingas pageidaujamą transporto priemonę padeda įsigyti ne tik pigiau, bet taip pat ir gerokai paprastesnėmis sąlygomis. Tuo atveju, jei nusprendžiama imti paskolą automobiliui, gali būti reikalingas turto įkeitimas ar kiti formalumai, o tai gerokai apsunkina transporto priemonės įsigijimo procesą. Taip pat imant paskolą gali būti reikalingas pradinis įnašas, o tuomet, jei automobilis perkamas išsimokėtinai, visa transporto priemonės vertė gali būti išmokama kas mėnesį pervedant numatyto dydžio pinigų sumas.

Automobilio veiklos nuoma – taip pat palanki išeitis
Dėl tam tikrų priežasčių kartais labiau pasiteisina ne automobilių lizingas, bet transporto
priemonių veiklos nuoma. Pastaroji galimybė yra palanki dėl to, kad nuomos sutartis yra
sudaroma keleriems metams, o praėjus šiam laiko tarpui klientai gali sutartį nutraukti, rinktis kitą transporto priemonę, arba ją išsipirkti sumokėdami nuomos mokesčių ir automobilio vertės skirtumą. Per kelerius nuomos metus tikrai pakanka laiko įsitikinti, kad tam tikra transporto priemonė tikrai puikiai pateisina poreikius, todėl apsispręsti dėl automobilio įsigijimo galima kur kas paprasčiau.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą