„Auksinio jaunimo“ laureatai. G. Norvaišaitė “Savo gyvenimo neįsivaizduoju be muzikos ir etnokultūros”

Tęsiame interviu ciklą apie “Auksinio jaunimo” laureatus. Šį kartą kalbėjomės su Giedre Norvaišaite. Ji – Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleivė, įvairių akcijų, renginių dalyvė, savanorė, etnokultūrinių konkursų, festivalių dalyvė buvo apdovanota „Auksino jaunimo“ statulėle už žaidimų, popiečių organizavimą mažiesiems mūsų rajono gyventojams, taip pat ir už aktyvią ir prasmingą veiklą VšĮ „Etnoklubas“

Trumpai papasakok apie save.

Esu Giedrė Norvaišaitė, mokausi Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje, 1d klasėje, lankau meno mokyklą, “Etnoklubą”. Galiu pasakyti, kad esu labai užimtas žmogus, stengiuosi būti visur.  Žinoma, ne visuomet pavyksta visur dalyvauti, tada labai liūdžiu, nes norėčiau persiplėšti ir dalyvauti/savanoriauti visur, kad savo akiratį galėčiau plėsti daugeliu temų.

Kaip manai, kodėl būtent tu buvai apdovanota  „Auksinio jaunimo statulėle“? Kokia buvo tavo reakcija?

Labai nemėgstu, kalbėti apie savo pasiekimus, bet šiuo atveju manau, kad buvau apdovanota už tai, kad padedu propaguoti etnokultūrinę veiklą, tiek mažų tiek didelių žmonių širdyse. Kai sužinojau, kad būsiu apdovanota, labai apsidžiaugiau, supratau, kad dariau gerus darbus, ir už tai mane įvertino (niekada nesakysiu, kad ankščiau nebuvau įvertinta, nes didžiausias įvertinimas yra nusisekę darbai, ir laimingų žmonių veidai!

 Papasakok apie savo visuomeninę veiklą.

Padedu savo nuostabiai vadovei Irminai Kėblienei, organizuoti renginius susijusius su etnokultūra, tai yra: Žaidimų popietės, išvykos į vaikų globos namus, senelių namus, logopedijos mokyklą. Šokių vakarones, kuriuose susirenka, kartais daugiau nei 100 žmonių! Vasarą įvykdėme tikslą: Subūrėme visus į Etnokultūrinę stovyklą!

Kaip manai ko trūksta Šilalės rajono jaunimui? O gal kaip tik turime daugiau nei reikia?

Labiausiai Šilalės jaunimui trūksta, ryžto, bei pasitikėjimo savimi, o pačioje Šilalėje plėsti savo idėjas turime visas reikiamas galimybes!

Ko palinkėtum rajono jaunimui, kuris turi šaunių idėjų, tačiau pritrūksta ryžto jas įgyvendinti.

Kad ir kas ką sakytų, niekada nepasiduoti, siekti tikslų. Eiti ten, ieškoti tų žmonių kurie Tave išklausys! Kad ir kaip bebūtų, manau svarbiausia yra įsitikinti, kad gali! Nors tam prireiks daug noro, ir dar daugiau laiko!

Be ko neįsivaizduoji savo gyvenimo?

Savo gyvenimo neįsivaizduoju be muzikos, ir etnokultūros, nes jos dėka susiradau labai daug draugų iš visos Lietuvos

Jei reikėtų pasirinkti tris veiklas gyvenime, kokios jos būtų?

Žinoma, dabar rinkčiausi muziką, ir etnokultūra, šios dvi temos mano gyvenime dabar yra aktualiausios, bet tikiuosi, kad ateityje veiklų atsiras dar daugiau!

Dėkojame už pokalbį.

12696018_844971062276179_1696316274_n 12674555_844971052276180_1605302214_n