Apdovanoti “Auksinio jaunimo 2016” nominantai

Gruodžio 30-osios vakarą 18 valandą Šilalės jaunimas sulaukė renginio, kuriam ŠRVJOS „Apskritasis stalas“ ruošėsi jau kelis mėnesius – aktyviausių rajono jaunuolių apdovanojimų „Auksinis jaunimas 2016“.

Apdovanojimai rengiami jau trečius metus iš eilės ir šiemet nominantų sąrašą papildė dar aštuoni jaunuoliai ir vienas vadovas: Karolina Radzevičiūtė, Gediminas Zaranka, Ugnė Košinskaitė, Indrė Pocevičiūtė, Edita Ambrozaitė, Kotryna Kerpytė, Saulius Knystautas, Gabija Aurylaitė ir Laima Andrejauskienė.

Vakaras prasidėjo JRK Danguolės Jakštienės ir ŠRJVOS „AS“ savanorių režisuotu vaidinimu, kuris atskleidė šiuolaikinio jaunimo įvairiapusiškumą ir unikalumą. Vėliau renginio dalyvius pasveikino Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, ŠRVJOS „AS“ pirmininkė Guoda Juškaitė.

Apdovanojimai praėjo tikrai nuotaikingai – nominantai buvo pristatomi trumpais filmukais, kurie atskleidė slaptus nominantų pomėgius, gebėjimus, ar net trūkumus. Žiūrovus stebino nuostabūs dainininkų ir šokėjų pasirodymai, netikėtos užduotys ir žaidimai. Nominacijas įteikė kiti Šilalės kraštui nusipelnę žmonės – rajono meras, mero patarėja, mokyklų direktoriai, jaunimo organizacijų vadovai ir buvę nominantai.

Šie apdovanojimai puikiai apibendrino praėjusius 2016-uosius metus, įvertino jaunuolių padarytus darbus ir padėjo stiprų pamatą ateinantiems metams. Tikimės, kad „Auksinis jaunimas“ paskatins jaunuolius dar labiau veikti ir garsinti Šilalės kraštą savo darbais.

Už pagalbą įgyvendinant renginį dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Šilalės rajono savivaldybei, Šilalės kultūros centrui, portalui „Šilalės naujienos“, laikraščiui „Šilalės artojas“ ir UAB „Pitliui“.

ŠRVJOS “AS” informacija
Nuotraukos: Emilė GedeikytėIeva Šiaudvytytė

asasas15747702_1338620789521450_7116108242946555801_n