Policijos pareigūnams įkliuvo jaunuolis su narkotinėmis medžiagomis

2021 m. kovo 2 d. apie 23.02 val. į policijos pareigūnų akiratį pateko Šilalės rajone, Laukuvos miestelyje, Kelpšaičių parko teritorijoje, stovintis automobilis „BMW“, kuriame sėdėjo trys jaunuoliai.

Pareigūnams atlikus keleivių apžiūrą, pas vieno iš jų kelnių kišenėje buvo aptiktas folijos lankstinukas su galimai narkotine medžiaga – kanapėmis. Pareigūnai įtardami, kad asmenys gali turėti ir daugiau narkotinių medžiagų, atliko detalesnę automobilio apžiūrą.

Apžiūros metu automobilyje, prie pavarų svirties, rastas cigarečių pakelis „WINSTON X Style“, kuriame buvo paslėptas folijos lankstinukas su neaiškios kilmės baltais milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga.

Pareigūnams atidarius automobilio „BMW“ variklio dangtį ir atidengus salono filtrą buvo aptiktas dar vienas folijos lankstinukas su tamsios spalvos tabletėmis bei veido kaukė, kurioje rastos dar trys tamsios spalvos tabletės, galimai narkotinės medžiagos.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

55 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą