VALSTYBINĖS INSTITUCIJOS PATVIRTINO, KAD „MILDOJE“ – TIK KOKYBIŠKI DEGALAI

Praėjusį mėnesį Muitinės kriminalinei tarnybai (MKT) įtarimų sukėlė kai kurių mažųjų degalinių tinklų veikla. Tačiau aiškėja, kad tinklo „Milda“ degalinės padidinto atsakingų institucijų dėmesio sulaukė nepagrįstai ir nesąžiningų prekeivių užvirtą košę turi srėbti nepelnytai.

Kaip perkūnas iš giedro dangaus

Degalinių tinklo „Milda“ direktorius Vidas Rimkus sako, kad kratos jo valdomoje įmonėje buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. „Suprantu, kad pareigūnai veikė siekdami apsaugoti mūsų šalies vairuotojų ir sąžiningai veikiančių kuro pardavėjų interesus. Tačiau tyrimo metu pasėta abejonė sumažino vartotojų pasitikėjimą visais mažesniais kuro pardavėjais.“ – pasakoja V. Rimkus.

Vis dėlto, jis su apgailestavimu pripažįsta, kad dėl kontroliuojančių institucijų veiksmų pakenkta geram „Mildos“ vardui ir verslui. „Galime džiaugtis bent tuo, kad turime nemažai lojalių klientų. Jie mūsų tiekiamo kuro kokybe galėjo įsitikinti naudodami jį ne vienerius metus“, – pasakoja degalinių tinklo vadovas.

Žinojo, kad įtarimai nepasitvirtins

Nors pačiam degalinių tinklui jokie kaltinimai nėra pareikšti, „Milda“ geranoriškai talkina tyrimui. Degalinių tinklo vadovas kartu su atsakingais už kuro įsigijimą darbuotojais ir toliau padeda tyrėjams ir dalyvauja tyrime, teikia reikiamą informaciją vykdančioms institucijoms siekiant paspartinti visą procesą.

„Kaip ir buvo galima numatyti, jokia byla „Mildai“ nebuvo iškelta, nepateikti jokie kaltinimai. Toliau vykdome savo veiklą ir stengiamės sugrįžti į įprastą ritmą. Kol kas pagrindinis tikslas – reabilituoti pasitikėjimą „Milda“, – pasakojo V. Rimkus.

Tyrimai tik patvirtino kuro kokybę

Žemaitijoje penkiolikos degalinių tinklą valdančios įmonės vadovas užsiminė, kad padidėjusio kontroliuojančių institucijų dėmesio sulaukė dar pernai. Tuo metu padažnėjo Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos ir Muitinės tarnybos patikrinimai degalinėse dėl parduodamo benzino ir dyzelino kokybės.

Susirūpinę dėl situacijos, „Milda“ savo iniciatyva pradėjo daryti dažnesnius kuro patikrinimus. Nei vieno iš patikrinimų metu tiek Valstybinė ne maisto produktų inspekcija, tiek Muitinės laboratorija bei Valstybinė mokesčių inspekcija jokių pažeidimų nenustatė.

Imsis dar griežtesnės kontrolės

Vis dėlto, po šios istorijos paklaustas apie ateitį, degalinių tinklo „Milda“ direktorius V. Rimkus teigė planuojantis imtis dar griežtesnės kontrolės. „Visada vengėme bet kokio bendradarbiavimo su įtartinais ar pasitikėjimo nekeliančiais didmenininkais. Tačiau dabar savo tiekėjus kontroliuosime dar griežčiau, ypatingą dėmesį skirdami reguliariems ir nuodugnesniems mums pristatomo kuro kokybės tyrimams“, – teigia verslininkas.

O kol Vilniaus apygardos prokuratūra toliau tęsia tyrimą, be pagrindo į jo akiratį patekęs “Milda“ degalinių tinklas skaičiuoja patirtus nuostolius.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą