Švarūs ir jaukūs Jūsų namai – tai kas mums rūpi!

Ko gero kiekvieno svajonė, kad namai kasdien būtų tvarkingi ir kvepėtų švara. Tačiau dėl didelio gyvenimo tempo, pareigų ir atsakomybių buitinius darbus nustumiame į šoną arba jiems aukojame savo laisvalaikį po darbo, o dažniausiai savaitgalius.

Biurų valymo paslaugos jau senai priimamos kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau namų valymo rūpesčius dažnas vis dar pasilieka ant savo pečių. Tiesa, pamažu tampa įprasta užsisakyti ne tik specialius valymo darbus, tokius kaip minkštų baldų, langų valymas, tačiau ir generalinius, poremontinius valymus.

UAB „Savas valymas“, kaip mažas šeimos verslas, savo  veiklą pradėjo prieš penkerius metus. Pirmieji klientai žino mūsų kompaniją kaip „Švaruko valymo paslaugos“. Per savo gyvavimo laikotarpį sąžiningu ir kruopščiu darbu užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir lojalumą. Pradėję teikti valymo paslaugas Šilalės rajone, dabar dirbame visoje Lietuvoje.

Mūsų įmonės prioritetai – itin aukštos kokybės valymo paslaugos, operatyvus aptarnavimas bei geriausia kaina klientui. UAB „Savas valymas“ komandoje dirba nepriekaištingos reputacijos, visada pasitempę, profesionaliai savo darbą atliekantys žmonės, pasirengę nuoširdžiu darbu išpildyti net mažiausius lūkesčius švaros klausimais. Mes visada dirbame kaip sau, taip garantuodami kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Pagrindiniai mūsų klientai – įvairios įmonės. Privatiems klientams teikiame namo ar buto valymo po statybos bei remonto darbų paslaugas. Taip pat atliekame generalinius valymus, kurie sutaupo užsakovų laiką ir pinigus.  Stengiamės patenkinti visus klientų poreikius. Jei reikia, galime išvalyti minkštus arba odinius baldus, kilimus, kiliminę dangą, čiužinius, kėdes, langus, atšveisti ir impregnuoti plyteles, tarketą,  prižūrėti lauko teritorijas, nuplauti fasadą, pjauti žolę, valyti sniegą, parduodame valymo priemones, teikiame kasdienines patalpų valymo paslaugas. Klaidinga manyti, kad valymo įmonei pakanka tik šluotos ir dulkių siurblio. Savo darbe mes naudojame tik profesionalią valymo įrangą ir priemones, tai užtikrina, kad rezultatai visada pranoks lūkesčius.

Anksčiau užsakovai į valymą žiūrėdavo kaip į profesionalumo nereikalaujantį darbą. Tačiau klientai, pabandę pasinaudoti valymo paslaugomis, pamatė skirtumą. Mes išvaduojame klientą nuo administracinių rūpesčių. Tai yra prižiūrime valytojos darbą, kokybę, keliame jos kvalifikaciją. Nebereikia rūpintis valymo priemonėmis bei valymo inventoriumi, sutaupoma, kadangi nebereikia samdyti valytojų ir ieškoti kas juos pakeis ligos ar atostogų metu. Be to, sudarius ilgalaikę sutartį, įsipareigojame kartą ar du kartus per metus nemokamai nuvalyti langus, nušienauti nedidelę veją.

Mūsų teikiamos valymo paslaugos yra prieinamos kiekvienam, kadangi esame lankstūs kainų atžvilgiu bei  atvykstame nemokamai į bet kurį miestą ar miestelį.

Turite klausimų ar norite pasitarti? Ieškote praktiškos dovanos artimam žmogui ypatinga proga? O galbūt Jums reikia efektyvių valymo priemonių namams ar biurui? Tuomet nelaukite, užeikite jau šiandien, mes įsikūrę J. Basanavičiaus g. 19, Šilalėje.

Daugiau informacijos tel. 8 658 43176, el. paštu savasvalymas@gmail.com , https://www.facebook.com/savasvalymas.lt/  arba internetiniame puslapyje www.savasvalymas.lt.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą