Šilalės jaunuoliai domėjosi galimybe mokytis Telšių regioniniame profesinio mokymo centre

Šių metų gegužės pabaigoje Tauragės teritorinės darbo biržos Šilalės jaunimo darbo centre organizuotas jaunuolių susitikimas su VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras atstove R. Leščiauskienė. Renginio metu jaunuoliai buvo supažindinti su mokymosi programomis bei galimybėmis mokytis šiame centre.

VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras įsikūręs Varniuose. Telšiuose turi savo filialą. Baigusiems 10 klasių jaunuoliams siūloma rinktis apdailininko (statybininko), automobilių mechaniko, virėjo, daliųjų tekstinės dirbinių gamintojo, taip pat padavėjo ir barmeno modulinę ir kitas profesinio mokymo programas. Tuo tarpu 12 klasių baigę jaunuoliai čia turi galimybę įgyti apskaitininko ir kasininko, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, sukirpėjo konstruktoriaus, stogdengio, suvirintojo ir kitas modulines profesinio mokymo programas. Mokiniai yra apgyvendinami Varniuose įsikūrusiuose bendrabučiuose, esant poreikiui, mokymo įstaigos transportu iš Varnių jie vežami į Telšius ir po pamokų parvežami atgal į bendrabutį.

Išsamiai pristatydama mokymo programas, R. Leščiauskienė taip pat informavo, kad mokymo centras bendradarbiauja su užsienio mokyklomis. Mokiniai turi galimybę pagal Erasmus+ mokinių mobilumo projektą išvykti mokytis/stažuotis į užsienio šalis: Maltą, Portugaliją, Vokietiją.

Renginio pabaigoje, atstovė kvietė rinktis profesinį mokymą ir priminė, kad nuo birželio 1 d. Telšių regioninis profesinis mokymo centras pradėjo vykdyti jaunuolių, norinčių mokytis, priėmimą. Norinčius pateikti dokumentus, tai turi padaryti per LAMABPO sistemą.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą